Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 19 | Datum: 30. srpna 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Tour de Fleet jde do druhé poloviny

Přečtěte si preview k akci v Dolních Břežanech v tomto newsletteru.
Podívejte se na TV spot vysílaný na kanále Sport 5.
Přihlašte se na podzimní akce Dolní Břežany, Pardubice, Praha
Podívejte se na archiv dosavadních akcí 2016
Pojďte s námi do podzimní části Tour de Fleet 2016!!!

Tour de Fleet 2016 jde do podzimní části

Osmého září začíná podzimní část seriálu Tour de Fleet 2016, akcí na podporu prodeje automobilů ve firmách pod patronací časopisu FLEET firemní automobily. Po Brnu, Mostu a Olomouci zamíří Tour de Fleet do středních Čech, konkrétně do obce Dolní Břežany na jižním okraji Prahy, kde se koná letos... celý článek »

Opět mezi elitou

Letošní Barum Czech Rally Zlín znamenala pro Klokočka ŠKODA Czech National Team úspěch, naplnění cílů a setrvání ve hře o celkové pódium. Během tří dnů napínavé soutěže byli Štajf s Rajnohou v kokpitu speciálu ŠKODA Fabia R5 aktéry rychlého dramatu o třech dějstvích: pátečním nočním vstupním,... celý článek »

Ford bije na poplach: Aut s "vytlučeným" filtrem pevných částic přibývá

Po českých silnicích dnes jezdí desítky či stovky tisíc aut s dieselovým motorem a vymontovaným nebo nefunkčním filtrem pevných částic. Tyto vozy zamořují životní prostředí vysoce toxickými zplodinami, které prokazatelně ohrožují lidské zdraví. celý článek »

Volvo Cars a Uber budou společně vyvíjet autonomní vozy

Automobilka Volvo se dohodla na spolupráci se společností Uber, která působí se svým sdíleným způsobem dopravy po celém světě. Obě společnosti podepsaly smlouvu o společném projektu, jehož smyslem je vyvinout nové automobily, do kterých bude možné postupně integrovat nejnovější technologie na poli... celý článek »

Ford zintenzivňuje vývoj autonomních vozidel

Ford dnes představil cíl dovést v roce 2021 ke komerčnímu nasazení plně autonomní vozy pro služby zaměřené na ride-sharing (sdílená jízda nebo spolujízda). Za tím účelem automobilka vstupuje do několika technologických společností, které se zabývají vývojem systémů použitelných v autonomních... celý článek »

Nový Hyundai i30 na prvních snímcích

Po nedávném faceliftu druhé generace modelu i30 se již Hyundai připravuje na uvedení zcela nového modelu. Poprvé jej veřejnosti představí 7. září, tedy ještě před autosalonem v Paříži. Podle šéfdesignéra Petera Scheyera to bude “auto pro každého”. celý článek »

Jaroslav Laur je novým obchodním ředitelem Sixt Leasingu

Společnost Sixt Leasing má nového obchodního ředitele. Stal se jím Jaroslav Laur, který ve své předchozí leasingové praxi působil od roku 2002 do roku 2013 jako Sales&Marketing Director ve společnosti ALD Automotive a v letech 2014-2016 jako Executive Head v UniCredit Fleet Management. celý článek »

Suzuki představuje nový Ignis

Automobilka Suzuki si připravila pro nadcházející autosalon v Paříži dvě novinky. Tou první je evropská verze nové generace modelu Ignis, druhou modernizace úspěšného modelu S-Cross. celý článek »

Volkswagen má v USA další problémy. Tentokrát s agregáty 3.0 TDI

Trable Volkswagenu s emisemi dieselů nekončí. Po skandálu s nelegálním software u dvoulitrových agregátů TDI, který bude jen na reparacích v USA stát automobilku 15,3 miliard dolarů, musí vyřešit ještě další trable. Americké úřady totiž odhalily nepovolený software také v autech s motory 3.0 TDI,... celý článek »

Hlasujte

Jak přistupujete ke školení a vzdělávání řidičů svých firemních automobilů?
Provádíme pouze ze zákona povinná školení 58%
 
Provádíme povinná školení plus u profesionálních řidičů doplňková školení na bezpečnost a ekonomiku provozu 22%
 
U všech řidičů provádíme školení nad rámec zákonných požadavků, zaměřená na bezpečnost a ekonomiku provozu 0%
 
Provádíme řadu školení nad rámec zákonných požadavků a zpracováváme také pravidelné interní kampaně 22%
 

Více »

V tomto čísle

  • Peugeot: Od emocí k racionalitě
  • Servis vozových parků 2016
  • Nářadí, nebo tabulky?
  • Monitoring vozového parku 2016
  • Podzemní plyn
  • Moje auto, tvoje auto
  • V zájmu všech

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr