Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 21 | Datum: 29. září 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo časopisu FLEET a další události

Podívejte se na nové číslo časopisu FLEET - výběr článků zdarma na webu, případně si časopis zakupte on-line  na alza.cz Přihlašte se na Den s Fleetem v Pardubicích 6. října. Více v newsletteru.

Pardubice budou „vrcholem sezony“, fleetový podzim vrcholí

Seriál Tour de Fleet 2016 pokračuje ve čtvrtek 6. října pátým letošním podnikem v Pardubicích – konkrétně v Golf & Spa Resortu Kunětická Hora. Historicky nejstarší hostitelské místo fleetových akcí časopisu FLEET (první Den s Fleetem se tu konal na podzim 2010 a od té doby každý rok nepřetržitě) je... celý článek »

Nový Land Rover Discovery: větší a o půl tuny lehčí

Land Rover představil nejprve doma ve Warwickshiru a následně na právě probíhajícím autosalonu v Paříži pátou generaci legendárního modelu Discovery. Po kompaktním provedení Discovery Sport, které tuto řadu rozšířilo vloni, nyní přichází ta pravá Discovery, tedy mohutný sedmimístný offroad s... celý článek »

Argumentem není cena

Domácí automobilový trh zažívá již dva roky období růstu a platí to nejen pro osobní, ale také pro užitkový segment. Firmy po letech odkládání nákupu nových aut přistoupily k obnově mnohde přestárlého vozového parku, jiné expandují. Při pohledu na statistiky prodejů v kategorii N1 se zdá, že... celý článek »

Ach, ty pruhy!

Většina řidičů má pocit, že pravidla pro jízdu v pruzích jsou jednoduchá a že jim nečiní větších potíží. Pozorováním jejich chování však člověk dojde k názoru, že je tomu spíš naopak. Nedávno jsem byl náhodně svědkem hovoru, který vedl policista s řidičem, kterého z dálnice svedl do prostoru... celý článek »

Pro záchranu, ne pro špehování

eCall je projektem Evropské komise, u kterého již v roce 2005 očekávala EK uvedení do provozu v roce 2009. Pak byl stanoven nový termín na rok 2015, který se opět odsunul na leden 2017. Dnes, po schválení jednotlivými členskými zeměmi a Evropským parlamentem, známe přesné datum: 31. března 2018. Od... celý článek »

Najít a dobít

Elektromobil má v porovnání s konvenčním autem na jednu stranu řadu výhod, na stranu druhou i řadu nevýhod. Jednou z nich je dobíjení. Trvá dlouho, dobíječek je málo... Jaká je dnes realita a kam se bude v dohledné době vývoj ubírat? celý článek »

Bez zbytečných experimentů

Co je smyslem fleet managementu? Odpověď na tuto otázku je zdánlivě jednoduchá: zajistit efektivní, bezpečný a spolehlivý provoz firemních aut. Navzdory jasnému zadání se ale praxe v jednotlivých společnostech mnohdy ideálu vzdaluje. Ne každý se drží uvedené odpovědi systematicky a důsledně. Jak... celý článek »

Peugeot 5008: SUV ofenzíva podle Peugeotu

Jen málokdy se stává, že automobilka pod stejným označením nabídne při generační obměně úplně jinou kategorii auta. Peugeot se k takovému kroku, který v sobě nese určité riziko počátečního zmatení zákazníků, odhodlal. Modelová řada 5008, doposud reprezentovaná středně velkým MPV se promění k... celý článek »

Louda Auto nově v Praze

Společnost Louda Auto, jeden z největších dealerů vozů koncernu Volkswagen AG, otevírá svou již desátou provozovnu. Ta je umístěna v Praze na Kolbenově ulici v Hloubětíně, v prostorách, které dříve využívala jedna ze společností Antonína Charouze. Prostory byly rekonstruovány nákladem 100 mil.... celý článek »

Hlasujte

Jak přistupujete ke školení a vzdělávání řidičů svých firemních automobilů?
Provádíme pouze ze zákona povinná školení 50%
 
Provádíme povinná školení plus u profesionálních řidičů doplňková školení na bezpečnost a ekonomiku provozu 19%
 
U všech řidičů provádíme školení nad rámec zákonných požadavků, zaměřená na bezpečnost a ekonomiku provozu 0%
 
Provádíme řadu školení nad rámec zákonných požadavků a zpracováváme také pravidelné interní kampaně 32%
 

Více »

V tomto čísle

  • Argumentem není cena
  • Ach, ty pruhy!
  • Pro záchranu, ne pro špehování
  • Najít a dobít
  • Bez zbytečných experimentů

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr