Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 25 | Datum: 25. říjen 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Fleet Festival Praha ve fotografiích

Galavečer Fleet Awards, který proběhl minulý čtvrtek,  byl dobrou příležitostí bilancovat letošní Tour de Fleet jako nejvýznamnější událost na podporu odvětví správy vozových parků a firemní mobility v České republice. Za vše hovoří několik čísel: akcí Tour de Fleet 2016 se zúčastnili zástupci tisícovky českých firem, v průběhu roku se při šesti událostech uskutečnilo více než 4000 testovacích jízd a 500 z nich bylo rezervováno předem díky nové platformě testujauto.cz. Byly odprezentovány desítky hodnotných přednášek, uskutečnilo se několik panelových diskuzí a samozřejmě i stovky obchodních jednání. Tour de Fleet zavítala na šest míst, z toho se konaly dvě na Moravě a čtyři v Čechách. Televize Sport 5 odvysílala z akcí Tour de Fleet zhruba 90 minut programu. Články o Tour de Fleet se objevily v řadě prestižních ekonomických titulů v tištěné i elektronické podobě.  A jaké vozy letos fleetoví manažeři preferují?  V anketě o Hankook Firemní auto roku bylo dekorováno celkem 10 značek, z toho tři si odnesly hned dvě Fleetové múzy: Hyundai, Mercedes-Benz a Peugeot. Další ročník Tour de Fleet se již nyní formuje a o přípravách budou všichni zájemci informováni prostřednictvím časopisu FLEET i mediálních partnerů.

Televize Sport 5 odvysílá dokument z Fleet Festivalu Praha 2016  v těchto dnech a hodinách:

premiéra: 3.11. 18:05     4x repríza: 3.11. 22:00, 4.11. 8:50, 5.11. 16:00, 6.11. 22:55

Na strákách www.ifleet.cz v sekci Video bude též do konce října zveřejněn plý záznam konference Face to Face.

Podívejte se již nyní na kompletní fotoalbum z akce Fleet Festival Praha v tomto newsletteru.

 

 

Jak vypadal letošní galavečer? Podívejte se na fotografie!

Letošní ALD Automotive Fleet Awards a Hankook Firemní auto roku jsou co do organizace obou anket minulostí, novopečení držitelé ocenění si ale mohou dále vychutnávat svůj úspěch, kterého se jim podařilo v největší fleetové anketě v České republice dosáhnout. Slavnostní galavečer s vyhlášením... celý článek »

Ford přichází s akční nabídkou TOP. Vztahuje se i na SUV

SUV Ofenzívu ohlásilo v době nedávno minulé hned několik značek a stranou nemůže zůstat ani evropský a potažmo český Ford, který přichází s výhodnou akční nabídkou nejen na SUV modely, ale i na Mondeo či S-Max. celý článek »

Jednadvacet Fleetových múz má své držitele. Fleetové ceny vyhlášeny!

Devátý ročník ALD Automotive Fleet Awards završil včerejší galavečer, na kterém byly vyhlášeny výsledky všech kategorií, včetně ankety Hankook Firemní auto roku. Na pódium si přišli zástupci jednotlivých vítězů pro 21 skleněných sošek Fleetové múzy. celý článek »

Face to Face: premiéra velké fleetové diskuse

Včera proběhla ve velkém sálu Top Hotelu Praha unikátní odborná panelová diskuse na téma fleetového managementu. Pod názvem Face to Face 2016 se skrývá setkání téměř padesáti odborníků na problematiku správy vozových parků jak z řad provozovatelů, tak dodavatelů. Ti všichni dvě hodiny živě... celý článek »

Deutsche Post naštvala Volkswagen

Elektromobily jak je známe dnes mají omezené využití, jsou však oblasti, pro které jsou již dnes tím nejlepším řešením. Patří sem například doručovací služba, což si již před nějakou dobou uvědomilo několik poštovních společností. Norský Posten již například provozuje na devět set elektromobilů a... celý článek »

Hlasujte

Jaké jsou ve vaší společnosti finanční limity (bez DPH) pro nákup vozidel pro vrcholový management?
nižší než 700 000 Kč 25%
 
700 000 - 900 000 Kč 13%
 
900 000 - 1 200 000 Kč 0%
 
1 200 000 - 1 500 000 Kč 50%
 
vyšší než 1,5 milionu korun 13%
 

Více »

V tomto čísle

  • Paragrafy a praxe
  • Ten, nebo tamten?
  • Není hybrid jako hybrid
  • Soukromě, tedy za své?

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr