Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 5. ledna 2017 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Vítáme Vás u prvního newsletteru 2017

Vážení čtenáři,

posíláme Vám první newsletter časopisu Fleet letošního roku. V našich newsletterech najdete stejně jako loni aviza na události, které pořádáme, a pochopitelně i mnoho článků z automobilové  a fleetové branže. Již nyní se můžete hlásit k účasti na Tour de Fleet 2017 - na webu jsou již přihláškové formuláře na Brno, Most a Pardubice. A v roce 2017 přicházíme s novinkou, kterou je Dynamický autosalon. Je to primárně akce časopisu FLEET a tudíž s akcentem na firemní vozy a jejich správu, ale současně i dynamická přehlídka aut pro veřejnost.Šťasný a fleetový nový rok!

Vaše redakce.

FLEET uspořádá Dynamický autosalon

Ve dnech 10. – 12. 5. 2017 uspořádá společnosti Club 91 s.r.o. prostřednictvím časopisu FLEET firemní automobily 1. Dynamický autosalon. Odehraje se na volné ploše výstaviště PVA Expo Praha Letňany v době konání Průmyslových veletrhů Praha. Ty tvoří jedinečná šestice výstav For Industry, For... celý článek »

Ford oznámil své plány na elektrifikaci

Ford včera zveřejnil informace o svém dalším postupu v oblasti elektromobility a alternativních pohonů. Představil přitom sedm z třinácti nových elektrifikovaných modelů, které na trh uvede v následujících pěti letech. Patří mezi ně hybridní verze amerických modelů F-150 a Mustang, ale je mezi nimi... celý článek »

Kia Niro má reálnou spotřebu nižší než papírovou

O účinnosti hybridních systémů se mezi řidiči vedou spory. Papírové hodnoty vypadají lákavě, po prvním vyzkoušení ale mnozí konstatují, že „nůžky“ mezi papírovými a reálnými údaji jsou u hybridů rozevřeny ještě více než u konvenčních aut. Američané Wayne Gerdes a Robert Winger ale s novým hybridním... celý článek »

Nový Renault Scénic za ceny od 449 900 Kč

Podobně jako v případě většího Espace se také s novou generací menšího modelu Scénic rozhodl Renault pro odklon od klasického "bachratého" MPV. Ze zakladatele kategorie kompaktních MPV se tak stává to, čemu se dnes říká crossover, což je všeobjímající označení pro auta těžko zařaditelná do... celý článek »

Letos končí platnost cca 800 000 řidičských průkazů

Řidičské průkazy vydané v roce 2007 s dobou platnosti 10 let letos propadnou. Celkem jich je zhruba 800 000 a pouze necelá třetina si podle úřadů zatím nechala tyto průkazy vyměnit za nové. Řízení s propadlým řidičským průkazem může být pokutováno částkou 2000 Kč. Jiné sankce sice nehrozí, ale i... celý článek »

Na palubě vozů Volvo se objeví aplikace Skype

Volvo se rozhodlo zavést ve své nové modelové řadě 90 aplikaci Skype, která by měla přispět ke zvýšení firemní produktivity díky rozšířeným možnostem vzájemné spolupráce. Volvo je první automobilkou, která přichází s podobným typem výbavy. celý článek »

Hlasujte

Kdy si myslíte, že koupíte do vozového parku první elektromobil?
Pokud možno nikdy 13%
 
Za deset let 0%
 
Za pět let 13%
 
Za dva roky 8%
 
Příští rok 0%
 
Už ho máme 68%
 

Více »

V tomto čísle

  • Řekl tu někdo kočička?
  • Automobily na CNG ve fleetech
  • Operativní leasing pro SME
  • Pod tlakem
  • Výhodnost místo láce

Více »

© 2017 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr