Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 6 | Datum: 10. května 2017 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Navštivte Dynamický autosalon - až do pátku 12.5.

Až do pátku 12. května můžete navštívit Dynamický autosalon, netradiční přehlídku osobních a lehkých užitkových vozů, kterou pořádá náš časopis. Akce se koná na výstavišti v Praze - Letňanech v rámci Průmyslových veletrhů Praha.

Dynamický autosalon poutá zájem

Na výstavišti PVA v Praze Letňanech začal Dynamický autosalon, aktivní přehlídka osobních a lehkých užitkových vozů, která se koná paralelně s Průmyslovými veletrhy Praha. Nový koncept prezentace automobilů, spočívající v možnosti virtuální prohlídky vystavovaných vozů před vlastní akcí a rezervace... celý článek »

PSA má partnera pro vývoj autonomie: nuTonomy

Skupina PSA a společnost nuTonomy uzavřely strategické partnerství zaměřené na testování zcela autonomních vozů se samočinným řízením v Singapuru. Za účelem testů v běžném provozu, s nimiž se počítá tento rok, zabuduje nuTonomy svůj software umožňující samočinné řízení a svůj systém čidel do nového... celý článek »

Užitkové vozy Peugeot a Citroën v rukách úpravců

Peugeot a Citroën patří mezi nejvýznamnější výrobce lehkých užitkových automobilů a proto je logické, že se obě značky systematicky věnují také problematice přestaveb a úprav svých vozidel specializovanými firmami. Platí to i pro náš trh, na kterém hodlá domácí zastoupení skupiny PSA poskytovat... celý článek »

Hyundai poodhaluje Konu

Blíží se okamžik, kdy na trh Hyundai uvede novou modelovou řadu Kona, což bude SUV rozměrově menší než Tucson. Dostane název Kona a na trhu se objeví v průběhu léta. celý článek »

Kompaktní SUV od Škody se jmenuje Karoq

Odtajněno, nové kompaktní SUV od Škody neponese název Yeti ale Karoq. Tím navazuje na již vyráběný model Kodiaq. A nejen tím, vzhledově je do značné míry jeho zmenšenou kopií.I když automobilka zatím odtajnila pouze fotky maskovaného vozu, je designová příbuznost s větším modelem evidentní. Název... celý článek »

Projekt sdílené elektromobility odstartován

Společnosti Skanska Property, Car4Way a Hotels.com představily společný projekt elektromobilního carsharingu a podpory elektromobility. Cílem projektu je maximální zvýšení efektivity při využívání elektromobilů v městském provozu. celý článek »

Jaguar nakreslil nový XF Sportbrake na wimbledonskou trávu

Značka Jaguar včera poprvé naznačil tvary nového Jaguaru XF ve verzi Sportbrake (kombi). Stalo se tak na centrálním tenisovém kurtu ve Wimbledonu. Travnatý povrch kurtů je perfektně připravený pro nejslavnější tenisový turnaj, a tak posloužil i jako plátno pro nákres nového dynamického kombíku.... celý článek »

Hlasujte

Kdy si myslíte, že koupíte do vozového parku první elektromobil?
Pokud možno nikdy 17%
 
Za deset let 4%
 
Za pět let 15%
 
Za dva roky 11%
 
Příští rok 4%
 
Už ho máme 52%
 

Více »

V tomto čísle

  • Rizika plynou z chyb
  • Kuchařka operativního leasingu: Výběr kalkulace
  • Pokyny na cestě
  • S tradicí pádícího stanu
  • Úklid po spalování
  • Užitkové CNG v praxi

Více »

© 2017 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr