Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 7 | Datum: 29. května 2017 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Vychází nové číslo Fleetu, Most již 15.6.!

Již tento týden vychází ve vlastní distribuci i jako příloha týdeníku Ekonom nové vydání magazínu FLEET firemní automobily. Titulní stránka napoví, že tentokrát se věnujeme tak trochu netradičním fleetům - armádním dodávkám automobilové techniky. Podívejte se na výběr některých dalších  článků z čísla. Těšte se na červnový Den s Fleetem v Mostě - registrujte se včas. Příjemné jarní dny přeje redakce.

Zájem o ojeté hybridy roste

Podle údajů společnosti AAA Auto International se v letech 2012 – 2016 vyšplhal zájem o ojeté vozy s hybridním pohonem na dvanáctinásobek. Tři čtvrtiny vozů prodaných v roce 2016 nejsou starší tří let, polovinu ojetin tvoří auta s karoserií hatchback. Nejoblíbenější značkou se vloni stala... celý článek »

Úhel pohledu

První čtyři Češi podali žalobu kvůli emisnímu skandálu Dieselgate. Po Škodě Auto a Volkswagenu požadují dohromady odškodnění 510 tisíc za to, že jim firmy do aut namontovaly software falšující laboratorní výsledky měření zplodin. Podle žaloby jde o jasný podvod a pohrdání zákazníky, aby koncern... celý článek »

Kouzlo okamžiku

Jak nastavit parametry obnovy firemních aut? Záleží na mnoha okolnostech. Ovšem pokud má nějaká společnost ve svém vozovém parku větší množství přestárlých a silně opotřebovaných vozidel, pak před sebou jako bájný „hrdobec“ valí neviditelnou kuličku skokového zvýšení... celý článek »

Auto vs. vlak

Málokterý řidičský mýtus je tak nebezpečný jako iluze, že jsou-li závory na železničním přejezdu vztyčeny, nemůže jet vlak. Ti, kteří se na vlastní kůži přesvědčili o opaku, již většinou nemají možnost podělit se o svoji zkušenost s ostatními. Poměrně krátce po autoškole jsem v pražské Velké... celý článek »

Kuchařka operativního leasingu: Za provozu

Máte ujasněno, co chcete, máte vybránu kalkulaci, nastavenu smlouvu a přišel čas převzít si auta se všemi náležitostmi, což se odehrává většinou u předem zvoleného dealera, který se také bude o vozidla servisně starat. A začne se jezdit... celý článek »

Zásobování s napětím

Dodávku na elektriku? Proč ne? Tedy na pendlování mezi Prahou a Barcelonou to asi nejlepší řešení nebude, ale pro pojíždění ve větších městech, nebo pro spojení několika nedalekých firemních provozoven? Proč ne? celý článek »

Hlasujte

Kdy si myslíte, že koupíte do vozového parku první elektromobil?
Pokud možno nikdy 18%
 
Za deset let 5%
 
Za pět let 14%
 
Za dva roky 11%
 
Příští rok 4%
 
Už ho máme 51%
 

Více »

V tomto čísle

  • Úhel pohledu
  • Kouzlo okamžiku
  • Auto vs. vlak
  • Kuchařka operativního leasingu: Za provozu
  • Zásobování s napětím

Více »

© 2017 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr