Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 9 | Datum: 12. června 2017 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

TOUR DE FLEET 2017 POKRAČUJE NA SEVERU

REGISTRUJTE SE NA DEN S FLEETEM V MOSTĚ! REZERVOVÁNO JIŽ PŘES 100 TESTOVACÍCH JÍZD. OBJEDNEJTE  SI SVÉ VOZY NA WWW.TESTUJAUTO.CZ

 

Den s Fleetem v Mostě již tento čtvrtek, poslední možnost se registrovat

Až do středy včetně máte možnost se registrovat na druhý letošní Den s Fleetem na Polygonu Most. Mimochodem již 25. Den s Fleetem od založení této události v roce 2007 slibuje slunečný den ve znamení aut a jejich optimálního provozu ve firmách. celý článek »

Opel má nového šéfa. Neumann odstoupil z funkce

Automobilka Opel dnes sdělila, že její výkonný ředitel Karl-Thomas Neumann (na snímku) odstoupil z funkce. Dozorčí rada automobilky, která je v procesu přebírání skupinou PSA, jmenovala Neumannovým nástupcem Michaela Lohschellera, dosavadního finančního ředitele Opelu. celý článek »

Velkolepý galavečer Zlaté koruny, bankovní svět zná vítěze

Na galavečeru Zlaté koruny v TOP Hotelu Praha se ve čtvrtek 8. června udílely ceny v 19 soutěžních kategoriích. Mezi oceněnými se objevili jak zavedené produkty, tak čerstvé novinky na českém finančním trhu. Mediálním partnerem Zlaté koruny je i Club 91, s.r.o, vydavatel časopisu FLEET a pořadatel... celý článek »

Jaguary pro rok 2018: nové motory a systémy

Automobilka Jaguar Land Rover investuje velmi intenzivně do své budoucnosti. Za miliardu liber například vybudovala zcela nový závod na výrobu motorů ve Wolverhamptonu, kde nyní vyrábí mimo jiné i motory své nové řady Ingenium. Jejich nové verze přicházejí s modelovým rokem 2018 a představí se pod... celý článek »

Tour de Fleet 2017 míří do Mostu

15. června se odehraje na mosteckém Polygonu další podnik letošní Tour de Fleet. Bude to jedinečná prestižní událost, na kterou dosud potvrdilo účast přes dvě stě zástupců českých společností provozujících vozové parky osobních a lehkých užitkových vozů. A podobně jako na všech akcích Tour de... celý článek »

Přijíždí Ioniq ve verzi plug-in hybrid. Stojí stejně jako elektromobil

Domácí zastoupení Hyundaie zahájilo prodej modelu Ioniq ve verzi plug-in hybrid, která doplňuje již dříve uvedené verze - elektrombil a full hybrid. Ioniq obdržel od uvedení hybridní verze v uplynulém roce třináct evropských ocenění, včetně několika titulů „Vůz roku“ po celé Evropě za své celkové... celý článek »

Palubní superpočítač Drive PX2: autonomie na dosah

Všechny vozy značky Tesla vyrobené od října loňského roku jsou vybaveny novým vysoce výkonným počítačem Nvidia Drive PX2, který je označován samotným výrobcem za první automobilový superpočítač pro autonomní řízení. celý článek »

Auta na veletrhu IDET

Letošní mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET se nesl především ve znamení pásových bojových vozidel pěchoty. Není divu, česká armáda plánuje výběrové řízení na náhradu ruských BVP-2. Prezentovala se však i kolová technika, včetně vojenských... celý článek »

Hlasujte

Kdy si myslíte, že koupíte do vozového parku první elektromobil?
Pokud možno nikdy 18%
 
Za deset let 5%
 
Za pět let 14%
 
Za dva roky 14%
 
Příští rok 5%
 
Už ho máme 47%
 

Více »

V tomto čísle

  • Úhel pohledu
  • Kouzlo okamžiku
  • Auto vs. vlak
  • Kuchařka operativního leasingu: Za provozu
  • Zásobování s napětím

Více »

© 2017 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr