Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 10 | Datum: 30. srpna 2017 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Vychází nové číslo a blíží se podzimní akce

Podívejte se, co je nového kolem časopisu FLEET firemní automobily na konci prázdnin. Těšíme se na další setkání na stránkách našeho časopisu i při akcích!

Vychází zářijové číslo Fleetu

Tento týden vychází první podzimní číslo magazínu Fleet. Podívejte se na výběr článků z jeho obsahu (klikněte na titulku aktuálního čísla vpravo nahoře). Číslo si můžete zakoupit též v elektronické podobě. Fleet vychází v distribuci magazínu i jaké příloha týdeníku Ekonom tento... celý článek »

Vyberte svůj oblíbený vůz

Anketa Firemní auto roku má před sebou ještě měsíc, během kterého budou provádět své hodnocení nejen členové stočlenné manažerské poroty, ale také širší veřejnost. Zapojte se také a hlasujte! celý článek »

Do města i do terénu

Automobilový svět mění tak, jako snad nikdy předtím. Jednou příčinou těchto změn je nástup nových technologií, zejména v systémech pohonu, tím druhým jsou spíše módní trendy, které reflektují vnímání vozidel veřejností. Do druhé kategorie spadá i masivní růst obliby vozů kategorie... celý článek »

Předplacené servisní programy

Nutnost navštěvovat servis asi nikoho příliš netěší. Ideální auto by bylo takové, které by se bez něj obešlo. Jenže to nejde a nepůjde to ani v budoucnosti. Servis potřebují i elektromobily, které jsou z mechanického hlediska výrazně jednodušší než auta se spalovacími motory. Pravidelný servis,... celý článek »

Automaty a roboti

Převodovka je hned po motoru mechanicky nejkomplikovanější součástí auta. Jejím úkolem přitom není nic jiného než napravit jednu velkou nevýhodu spalovacího motoru, kterou je jeho schopnost poskytovat hnací sílu pouze v omezeném spektru otáček. celý článek »

Konec fleet manažerů v Čechách?

Optimalizace, outsourcing, reorganizace... To jsou „zaklínadla“ současné podnikové ekonomiky. Vozový park se mnohde podařilo převést na operativní leasing, jinde byl redukován na minimum, nebo významně sjednocen jak co do modelové palety, tak poskytovatele servisních služeb. A jakmile k tomu dojde,... celý článek »

Ekonomicky, ekologicky, nebo obojí?

Jaká je aktuální situace v českých fleetech z pohledu alternativních pohonů? Proč je jejich rozšíření u nás doposud téměř zanedbatelné? Co může jejich použití ve firemních fleetech znamenat pro celkové náklady? Na tyto odpovědi se pokusíme odpovědět následujícím... celý článek »

Operativní leasing na ojetiny se rozjíždí. Dalším kdo jej nabízí je AutoPoint

Prodejce ojetých vozů AutoPoint z dealerské skupiny Auto Palace spustil jako druhý po společnosti Mototechna pronájem ojetých vozidel na operativní leasing. V nabídce zatím naleznou zákazníci vozy značek Audi a Mercedes-Benz, rozšíření na další značky je ale v plánu. celý článek »

Hlasujte

Kdy si myslíte, že koupíte do vozového parku první elektromobil?
Pokud možno nikdy 19%
 
Za deset let 6%
 
Za pět let 13%
 
Za dva roky 13%
 
Příští rok 5%
 
Už ho máme 46%
 

Více »

V tomto čísle

  • Do města i do terénu
  • Předplacené servisní programy
  • Automaty a roboti
  • Konec fleet manažerů v Čechách?
  • Ekonomicky, ekologicky, nebo obojí?

Více »

© 2017 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr