Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 14 | Datum: 11. říjen 2017 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Fleetové ceny budou předány za týden

10. ročník ALD Automotive Fleet Awards vyvrcholí již příští čtvrtek 19. října. Vítězové jsou už známy, zveřejněni budou při slavnostním galavečeru v Art Restaurantu galerie Mánes. Chcete vědět, kdo letos volil  Firemní auta roku?  Podívejte se na seznam porotců v tomto newsletteru. Zúčastněte se konference Face to Face, největšího diskuzního fóra fleet managementu v ČR. Akce se koná též 19. října dopoledne. Registrovat se můžete zde. Budete ji však moci sledovat živě i na Facebooku. 

V anketě Firemní auto roku je dobojováno

Anketa ALD Automotive Fleet Awards 2017 se blíží svému závěru v podobě vyhlášení výsledků v rámci galavečera, který se letos odehraje v atraktivních prostorách Galerie Mánes v Praze. Nominované produkty ankety ALD Automotive Fleet Awards 2017 v těchto dnech právě posuzují členové odborné poroty,... celý článek »

Fleetová diskuze roku se blíží - již 19.10.

Již za tři týdny vyvrcholí letošní Tour de Fleet událostí Fleet Festival Praha 2017 v pražské Galerii Mánes. Stále máte možnost být při tom. celý článek »

Sprinterská štafeta v podání Mercedesu

Mezi užitkovými vozy značky Mercedes-Benz se blíží pomyslná předávka štafetového kolíku u modelu Sprinter. Zcela novou generaci uvede automobilka na trh v prvním pololetí příštího roku. Zatím uvolnila první designérskou skicu naznačující, jak by měl nový van vypadat. celý článek »

Nové Volvo XC40. Bude se pronajímat a sdílet

Volvo představilo v Miláně další přírůstek do své XC rodiny. Po větších modelech XC90 a XC60 přišla řada na kompaktní XC40. Automobilka předvedla svou novinku v Miláně v rámci v rámci slavnostního otevření exkluzivního skandinávského designového studia vybudovaného přímo v srdci tohoto italského... celý článek »

Firemní auta opět pod Kunětickou horou

Den s Fleetem v obci Dříteč u Pardubic se může pochlubit nejdelší historií ze všech akcí od roku 2007. Ten letošní se konal ve čtvrtek 14. 9. 2017 již po osmé a jak konstatoval v úvodu dopolední konference výkonný ředitel pořádající společnosti Club 91, s.r.o. Martin Mensa, oblíbenost tamního místa... celý článek »

Nudíte se? Kupte si Discovery SVX!

Land Rover představuje Discovery SVX, auto určené do nejtěžšího terénu. Discovery SVX se poprvé naživo představí na probíhajícím autosalonu ve Frankfurtu jako další z řady produktů divize Special Vehicle Operations (SVO) a zařadí se tak vedle modelů Range Rover Sport SVR a Range Rover... celý článek »

BMW to myslí s elektromobily vážně. Představí i5

Automobilka BMW bude mít v roce 2025 v nabídce 25 elektrifikovaných modelů, dvanáct z nich budou elektromobily. Uvedl to šéf bavorské značky Harald Krüger, který také slíbil, že tyto elektromobily BMW budou mít dojezd až 700 km. A stranou nezůstanou ani značky Mini a Rolls-Royce nebo sportovní... celý článek »

Hlasujte

Kdy si myslíte, že koupíte do vozového parku první elektromobil?
Pokud možno nikdy 21%
 
Za deset let 7%
 
Za pět let 14%
 
Za dva roky 12%
 
Příští rok 5%
 
Už ho máme 44%
 

Více »

V tomto čísle

  • Do města i do terénu
  • Předplacené servisní programy
  • Automaty a roboti
  • Konec fleet manažerů v Čechách?
  • Ekonomicky, ekologicky, nebo obojí?

Více »

© 2017 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr