Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 18 | Datum: 15. listopad 2017 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Hyundai Centrum Valoušek - Fleet Business Centrum Exclusive

Hledáte silného Fleet partnera pro Vaši společnost? Zvažujete, kterou značku vozů pořídit a v jakém počtu? Hledáte řešení inteligentní obměny vozů? Potřebujete zajistit minimalizaci provozních nákladů a rizik spojených s provozem Vašich vozů? Dovolte nám zbavit Vás starostí s péčí o Vaše vozy a... celý článek »

Ford slaví 300 000 aut prodaných v ČR

Domácí zastoupení značky Ford na českém trhu se může pochlubit zajímavým milníkem: třemi sty prodanými automobily na českém trhu. Tolik jich zamířilo k domácím zákazníkům od roku 1991, kdy u nás začal „modrý ovál“ oficiálně působit. celý článek »

Dobíječky Ionity: automobilky sobě

Automobilky BMW Group, Daimler AG, Ford Motor Company a Volkswagen Group se značkami Audi a Porsche se naplno pustí do společného podniku, který bude stavět síť veřejných rychlodobíjecích stanic. Společný joint venture má návez Ionity a do roku 2020 by měl postavit prvních 400 rychlodobíječek... celý článek »

Benzina má 400 čerpacích stanic, plánuje i vodíkovou

Benzina dosáhla hranice čtyř set čerpacích stanic ve své síti v České republice. Růst počtu souvisí s přebíráním čerpacích stanic od ÖMV, zatím jich Benzina převzala a rebrandovala 54 z 65 zakoupených, zbylé projdou tímto procesem během prvního čtvrtletí 2018. Zároveň Benzina investuje do... celý článek »

Šest elektromobilů BMW i3 pro záchranky

Šest elektromobilů BMW i3 získalo na šestiměsíční bezplatné používání šest útvarů státních i soukromých záchranných a zdravotnických služeb z celého území České republiky. Kromě dvou vozů pro hlavní město Praha usednou za volant BMW i3 také členové záchranných a zdravotnických služeb Brna, Hradce... celý článek »

CAR4WAY spouští volný carsharing

Největší česká carsharingová společnost CAR4WAY nabídne od 1. listopadu v Praze nový volný Car Sharing, v jehož rámci poskytne přes 240 vozidel, která budou k dispozici jak občanům, tak firmám. Auto z tohoto programu je možno si kdekoliv vyzvednout a zároveň kdekoliv zanechat. K již spuštěnému... celý článek »

Pro dobrý pocit

Značku Ford nelze přehlédnout. Její nabídka je přítomna prakticky v každém automobilovém segmentu, jak mezi osobními, tak užitkovými vozy. A z hlediska firemní klientely se jedná o jednu z nemnoha automobilek, které bez problémů pokryjí celý fleet. celý článek »

Car Sharing jako vize mobility

V posledních dvou letech se velmi zřetelně vyvíjí dynamika fleet managementu, kterou lze charakterizovat dvěma klíčovými znaky - roste zájem o operativní leasing a firmy stále více uvažují v intencích TCO neboli „celkových nákladů na vlastnictví“. Čím dál častěji se termín TCO začíná nahrazovat... celý článek »

Nový Continental WinterContact TS 860 S

Potřebujete obout výkonnou limuzínu pana ředitele na zimu? Jednou z možností by mohl být nový Continental WinterContact TS 860 S vhodný pro sportovní a vysoce výkonné automobily. celý článek »

Hlasujte

Kdy si myslíte, že koupíte do vozového parku první elektromobil?
Pokud možno nikdy20%
 
Za deset let10%
 
Za pět let14%
 
Za dva roky13%
 
Příští rok5%
 
Už ho máme40%
 

Více »

V tomto čísle

  • Pro dobrý pocit
  • Car Sharing jako vize mobility
  • Transit v rukou nástavbářů

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr