Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 22. února 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Fleetová jízda 2018: Buďte při tom!

Do prvního letošního vydání magazínu FLEET firemní automobily zbývají tři týdny, do prvního Dne s Fleetem tři měsíce. Celkem se čtenáři letos dočkají sedmi tištěných magazínů a čtyř akcí seriálu Tour de Fleet ve víceméně tradičních lokacích. Brněnský Den s Fleetem se ovšem vrací po dvou letech do prostor Golfového centra Kaskáda a pražský Fleet Festival se letos odehraje v prostorách Břevnovského kláštera. A tam také dojde na jednu z letošních novinek: premiérový Plug-in Day. Čemu bude zasvěcen, asi napovídá už samotný název - elektromobilům a plug-in hybridům. Prostě autům do zásuvky...

Na všechny akce seriálu Tour de Fleet se zájemci mohou hlásit přímo přes portál iFleet.cz, rozhraním je již tradičně oranžová mapka v pravém sloupci, najdete ji ale v rozcestníku ZDE. Letos má každá z akcí také své automobilové téma, více ve zprávách v tomto Newsletteru. Přihlásit se můžete také o svůj výtisk Fleetu, a to prostřednictvím on-line formuláře ZDE. Mnoho času Vám to nezabere a můžete si vybrat z našeho fleetového servisu, o co máte zájem. Na výběr je tištěný magazín, newslettery, pozvánky na akce i užší spolupráce na redakční úrovni.      

Tour de Fleet 2018 se rozjíždí

Letošní seriál akcí Tour de Fleet 2018 se rozjíždí. Nabízí tři Dny s Fleetem a jednu speciální událost, kterou bude premiérový Plug-in day zaměřený na elektrifikované automobily, ať již plně, nebo částečně. Počínaje dneškem se mohou zájemci o účast na jednotlivých podnicích seriálu Tour de Fleet... celý článek »

Peugeot Rifter: víc než jen partner

Druhou značkou skupiny PSA, která odhalila své provedení nového univerzálního kompaktu, je Peugeot. Stejně jako Citroën začal s osobním provedením, které v tomto případě doprovází i změna názvu. Namísto Partneru je zde nově Rifter. Sama automobilka charakterizuje nové jméno jako „krátké, úderné a... celý článek »

Nové Volvo V60: Konec starých časů

Volvo dnes odhalilo novou generaci modelu V60. Z nabídky tak zmizí nejstarší model a poslední pojítko se „starými časy“, tedy se spojením s Fordem. Představení vozu proběhlo na příjezdové cestě rodinného domu ve Stockholmu, čímž automobilka Volvo Cars zdůraznila svou tradici ve výrobě rodinných... celý článek »

Lexus představí v Ženevě prodloužené RX a poprvé také UX

Lexus představí 6. března na autosalonu v Ženevě ve světové premiéře nový crossover s označením UX, další premiérou, tentokrát evropskou, bude v USA již odhalený sedmimístný RX L. celý článek »

Nová Kia Ceed je fešanda

Další ze zajímavých novinek letošního roku je oficiálně „venku“: Kia právě odhalila třetí generaci modelu, který se zároveň opticky přejmenovává z cee´d na Ceed. Foneticky se nic nemění, technicky ovšem skoro všechno... celý článek »

LeasePlan má nového generálního ředitele. Brix střídá Hájka

Dlouholetý generální ředitel domácího zastoupení LeasePlanu Jaromír Hájek v souvislosti se změnami, které provázejí společnost po převzetí novým majitelem, odstoupil a jeho funkci přebírá Martin Brix, dosavadní finanční ředitel. Do uvolněné pozice finančního ředitele byl jmenován Petr Mašek, který... celý článek »

Nový Citroën Berlingo se představuje

Den po zveřejnění prvních informací o nových "trojčatech" z PSA odhaluje jako první oponu Citroën. Jeho nové Berlingo je autem které ve své kategorii rozhodně upoutá pozornost výrazným zjevem. K tomu ovšem přidá i nejmodernější techniku. celý článek »

Nová rychlonabíjecí stanice od Siemensu

V pražských Stodůlkách, před centrálou společnosti Siemens, byla nově uvedena do provozu rychlonabíjecí stanice Siemens Triberium s výkonem 50 kW. Stanice reaguje na trendy v e-mobilitě a je připravena pro novou generaci elektromobilů s vyšším palubním napětím 800 V a výše. celý článek »

Mazdy s palivem na rok zdarma

Asi 300 vozů Mazda, jmenovitě modely Mazda3, Mazda6 a od února i Mazda CX-3 nabízí domácí zastoupení automobilky v rámci akční nabídky s netradičním benefitem - palivem na rok zdarma. Akce platí do 31. března letošního roku nebo do vyprodání těchto vozů. celý článek »

Toyota je u nás "skokanem roku". I díky hybridům

Domácí zastoupení automobilky Toyota se má čím pochlubit. V loňském roce se stala na našem trhu nejdynamičtěji rostoucí značkou s nárůstem registrací o 45 %. V růstu pomáhaly i hybridní modely, které jsou stále oblíbenější. V roce 2017 jich prodaly značky Toyota a Lexus 2357, což je více než 80... celý článek »

Škoda ukázala facelift Fabie. Přišla o diesely

Automobilku Škoda letos čeká po velmi rušných dvou letech, ve kterých uvedla na trh zcela nové modelové „Q“ řady Kodiaq a Karoq, o něco hubenější období. V letošním roce se dočkáme především modernizací stávajících modelů a představení dalšího konceptu. Značka se mezitím připravuje na uvedení svých... celý článek »

Omnicraft: Díly od Fordu nejen pro fordy

Autorizované servisy a prodejci Fordu v Evropě začnou nabízet pod značkou Omnicraft servis a náhradní díly na vozy jiných značek. V okamžiku spuštění služby budou díly Omnicraft k dispozici ve více než 4000 provozovnách FordStore a dealerstvích Fordu na jedenácti evropských trzích. V průběhu roku... celý článek »

Vězeňská služba má dvacet nových transporterů

Volkswagen Užitkové vozy předal Vězeňské službě České republiky dvacet eskortních vozidel Volkswagen Transporter s pohonem všech kol 4MOTION. Vozy budou sloužit primárně pro převoz až trojice vězňů a šesti doprovodných osob. celý článek »

Hlasujte

Do jaké míry ovlivní váš vozový park konec nabídky dieselových verzí u Škody Fabia?
Nijak, nepoužíváme vozy Škoda 100%
 
Nijak, používáme vozy Škoda, ale nikoli Fabie 0%
 
Budeme kupovat Fabie s benzínovým motorem 0%
 
Zkusíme najít alternativu pro tuto kategorii u jiné značky 0%
 
Nutí nás to k zamyšlení o změně značky pro celý fleet 0%
 

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr