Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 4 | Datum: 12. dubna 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Právě vychází FLEET č. 2

Druhé vydání magazínu FLEET právě vychází a ve svém obsahu přináší opět řadu článků nejen z oblasti fleet managementu, ale také automobilových trendů, techniky i legislativy. Tématem vydání je zabezpečení vozidel, rubrika FLEET digest se tentokrát věnuje terénním pick-upům, zaměřili jsme se na nejnovější vývoj v oblasti zážehových motorů, na mobilní aplikace umožňující kontrolovat nebo dokonce ovládat automobil, na používání automobilových on-board kamer a legislativní souvztažnosti, nebo na aktuální vývoj v oblasti autonomního řízení. Pro zájemce o operativní leasing bude jistě zajímavé i zasvěcené pojednání o tom, jak si leasingové společnosti své klienty prověřují, druhý díl seriálu o tvorbě Car Policy se zaměřuje na systém přidělování aut v organizaci.

Výrazně se také přiblížil letošní první Den s Fleetem, který se odehraje 17. května v Golf Centru Kaskáda. Jako vždy na něm budou k dispozici testovací vozy různých kategorií, zvláštní důraz bude v programu ovšem věnován problematice provozu lehkých užitkových vozidel. V přednáškovém boku se například můžete těšit na rozbor nákladovosti a možnosti úspor při provozu LUV. Odkazy na registraci naleznete přímo zde. Neváhejte. Zaregistrujte se a přijeďte! Rádi se o Vás postaráme. 

Jarní kampaň Toyoty nabízí výhodné služby

Až do 29. června probíhá u všech servisů značky Toyota jarní servisní kampaň. Zákazníci mohou využít výhodné nabídky na čištění a dezinfekci klimatizační jednotky a regeneraci chladicího média. Připraveny jsou i nabídky zvýhodněného nákupu originálního příslušenství či nákupu letních pneumatik, ke... celý článek »

Nový Ford Focus oficiálně představen

Ford dnes oficiálně představil novou generaci svého stěžejního modelu Focus. První fotky unikly již před premiérou a oficiální představení potvrdilo jejich pravost. Designová revoluce se sice nekoná, koncepční ovšem ano. Focus nabídne „o kus auta víc“, není tajemstvím, že jedním z etalonů byla i... celý článek »

Personální změny u Volkswagenu a Audi

Společnost Porsche Česká republika, která zastupuje na našem trhu značky Volkswagen, Volkswagen Užitkové vozy, Audi a SEAT, prochází v těchto dnech dvěma významnými personálními změnami. Konkrétně u divizí Audi a Volkswagen. celý článek »

Emil Frey spouští program certifikovaných ojetých vozů

Švýcarská společnost Emil Frey je velmi dobře známa také u nás. Vloni dokonce převzala oficiální zastoupení značek Peugeot a Citroën, dlouhodobě je u nás výhradním zástupcem Subaru a prodejcem řady dalších značek. Nyní začíná s další aktivitou - programem prodeje ojetých vozů s názvem Emil Frey... celý článek »

Kuchařka Car Policy II: Jak a komu?

Velmi častým jablkem svaru bývá určení, kdo by měl mít služební auto k dispozici, a jaký by měl být status takového vozidla. Tato problematika mnohde zaměstnává management až přespříliš, pokud není jasně stanovena firemní Car Policy. celý článek »

Automobilová reality show

Kamery do auta jsou stále rozšířenější. U řady nehod se obtížně dokazuje míra zavinění, dopravní policie či pojišťovny si leckdy usnadní práci konstatováním, že se jedná o vzájemné zavinění, kromě toho se stále častěji setkáváme s řidiči, jejichž ohleduplnost a tolerance vůči ostatním je nulová.... celý článek »

Nástrahy leasingové prověrky

Leasing, a to jak finanční, tak operativní, je v České republice již dlouho vnímán jako standardní nástroj financování a plnohodnotná alternativa bankovního úvěru. Nejtypičtějším aktivem pořizovaným leasingem jsou přitom dopravní prostředky. Podle údajů České leasingové a finanční asociace (ČLFA)... celý článek »

Roboti už jdou?

Autonomní řízení je v poslední době velkým motoristickým tématem. Někdo se už možná nemůže dočkat, až bude moci nechat kontrolu jízdy zcela na autě. Jenže jak ukázaly i nedávné události, tato doba je nejspíš o trochu dál, než si mnozí přejí. celý článek »

Martin Macko a FCA Group: Na více židlích

Když se dnes bavíme o typicky italské značce Fiat, mluvíme de facto o součásti italsko-amerického koncernu, jehož aktivity pokrývají prakticky všechny tržní segmenty. A má tedy co nabídnout i domácí firemní klientele. celý článek »

Cesta do města

Okřídlené rčení všech nadšených řidičů, že „výkon ničím nenahradíš“, přestalo de facto platit krátce poté, co se spalovací motor stal běžnou součástí dopravy. Konkrétně v roce 1905, kdy si Švýcar Alfred Büchi nechal patentovat návrh pístového vznětového motoru doplněného plnicí turbínou. Základní... celý článek »

Telefon, nebo automobilový ovladač?

Používání mobilních telefonů za jízdy je veliký problém a automobilky to vědí. Na druhou stranu dnes nemohou ignorovat popularitu chytrých telefonů a požadavek uživatelů na propojení aut s nimi. Přístup automobilek ale není jednotný a mnohé jdou v této oblasti svou vlastní cestou. Aplikace pro... celý článek »

Hlasujte

Nakupujete do vozového parku také ojeté vozy?
Ne zásadně kupujeme pouze nové vozy 0%
 
Ve zcela výjimečných případech sáhneme po zánovním vozidle 0%
 
Pořizujeme pro určité specifické využití, ale pouze vozy ve stáří do dvou let 0%
 
Pořizujeme pro některé pozice a způsoby využití 0%
 
Pořizujeme poměrně často, využíváme nabídky zánovních a kvalitních ojetých vozidel 0%
 
Kupujeme pouze ojeté vozy 0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Kuchařka Car Policy II: Jak a komu?
  • Automobilová reality show
  • Nástrahy leasingové prověrky
  • Roboti už jdou?
  • Martin Macko a FCA Group: Na více židlích
  • Cesta do města
  • Telefon, nebo automobilový ovladač?

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr