Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 11. května 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Příští týden: nový FLEET i první Den s Fleetem na Kaskádě!

Již příští týden ve čtvrtek se odehraje v atraktivních prostorách golfového centra Kaskáda situovaného mezi Kuřimí a Brnem letošní první Den s Fleetem. Svou účast potvrdilo čtrnáct automobilových značek, které přivezou na sedm desítek automobilů, mezi kterými budou mít významné zastoupení lehké užitkové vozy. Ty tvoří doplňkové téma jinak standardního Dne s Fleetem, jak jej již znají stovky manažerů z celé republiky. K vidění budou i zajímavé úpravy a přestavby. Pokud se chcete na akci přihlásit, máte čas až do středy 16. 5. do 18:00 hod! Přihlášku naleznete přímo zde. Akce začíná registracemi od 7:30 hod, samotný program pak odstartuje v 9:15.

Jen pouhý den před akcí také vychází letošní třetí vydání magazínu FLEET firemní automobily, které mimo jiné přináší velký přehled všech nominovaných automobilů včetně základního představení. Jednotlivé nominace Vám budeme postupně podrobněji představovat také na stránkách www.iFleet.cz. Od 1. června pak budete mít možnost hlasovat v internetové části ankety určené širší veřejnosti. Stočlenná manažerská porota se ovšem pustí do práce již příští týden na akci v Brně.

Firemní auto roku 2018: 44 nominací

Druhou dekádu své existence zahajuje anketa Firemní auto roku 44 nominacemi do šesti kategorií. Většina nominovaných automobilů se bude zároveň ucházet o některou ze čtyř speciálních Trophy, které jsou v programu této tradiční fleetové ankety atraktivní novinkou. celý článek »

Které auto je aktuálně nejpopulárnější na světě?

Které auto se prodává nejvíc? Které je celosvětově nejoblíbenější? Pokud tipujete na některou z lokálně nejoblíbenějších značek, netrefili jste. Ale není tak těžké to uhodnout: dlouhodobě si totiž tuto prestižní pozici drží Toyota Corolla. celý článek »

Cena veřejnosti ankety Zlatá koruna opět pro mBank

Největší anketa finančních produktů v České republice, Cena veřejnosti Zlaté koruny, zná svého vítěze. První příčku obsadil bankovní účet mKonto od mBank, který tak zopakoval úspěch z minulého roku. mBank dominovala také Ceně podnikatelů. celý článek »

Toyota slaví padesátiny Hiluxu speciální edicí

S oslavenci se letos roztrhl pytel. Land Rover slaví sedmdesátiny, Toyota zase abrahámoviny jednoho ze svých stěžejních modelů, kterým je Hilux - celosvětová ikona terénních pickupů. A protože se jedná o významné a pěkně kulaté výročí, rozhodla se automobilka nabídnout také výroční provedení: Hilux... celý článek »

Hlasujte

Nakupujete do vozového parku také ojeté vozy?
Ne zásadně kupujeme pouze nové vozy 30%
 
Ve zcela výjimečných případech sáhneme po zánovním vozidle 18%
 
Pořizujeme pro určité specifické využití, ale pouze vozy ve stáří do dvou let 48%
 
Pořizujeme pro některé pozice a způsoby využití 0%
 
Pořizujeme poměrně často, využíváme nabídky zánovních a kvalitních ojetých vozidel 6%
 
Kupujeme pouze ojeté vozy 0%
 

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr