Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 6 | Datum: 4. června 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Blíží se Den s Fleetem Most & SUV Day

Již příští týden ve čtvrtek 14. 6. přivítá Polygon mosteckého autodromu fleetové manažery na druhém dílu letošní Tour de Fleet. Den s Fleetem v Mostě má tentokrát podtitul SUV Day, takže je jasné, že bude do značné míry zaměřen na problematiku vozidel do terénu. A to jak do lehkého, tak... celý článek »

Mototechna začíná s programem pronájmu aut

Značka Mototechna zahajuje provoz autopůjčovny nových vozů pod názvem Mototechna Drive. Skupina, do které spadá i síť autobazarů AAA Auto tak rozšířila záběr svých aktivit o další segment. Nabídka je od začátku fungování služby široká, mezi 250 vozy v nabídce jsou dokonce i... celý článek »

Personální změny v Arvalu

Ode dneška dochází u společnosti Arval k významné změně v jejím nejvyšším managementu. Z pozice ředitele Operations odchází po osmi letech Aleš Polák, aby v rámci mezinárodního týmu Arvalu řídil Regionální centrum sídlící v Bratislavě. celý článek »

Anketa Zlatá koruna vyhlásila výsledky. Poprvé s kategorií FinTech

Největší a nejznámější soutěž finančních produktů v České republice se letos rozrostla o novou kategorii. Kromě tradičních finančních produktů byly vůbec poprvé hodnoceny české fintech projekty. Digitalizace a inovací se však nebojí ani zavedené finanční společnosti. Projevilo se to na výsledcích... celý článek »

Renault začíná prodávat elektromobil Zoe. Ceny od 829 900 Kč

Renault se konečně odhodlal, koncem května na Karlštejně představil svůj plán zahájení prodeje svých čistě elektrických vozidel také v České republice. celý článek »

Nejhodnotnější automobilovou značkou světa zůstává Toyota

Nejhodnotnější automobilovou značkou zůstává vedoucí světový propagátor hybridních pohonů Toyota s hodnotou 30 miliard dolarů. Celkově nejhodnotnější značkou světa zůstává i nadále Google, druhé místo patří i nadále společnosti Apple. Na třetí místo poskočil Amazon, který předstihl softwarový... celý článek »

Suzuki Swift slaví: vyrobeno šest milionů kusů

Každá automobilová kategorie má své ikony. Mezi malými auty segmentu B k nim bezesporu patří Suzuki Swift. Svižné auto nachází uplatnění zejména v městském provozu, ale jeho jízdní vlastnosti a výkony jej nediskvalifikují ani pro mnohem flexibilnější využití. I proto se těchto aut celosvětové... celý článek »

Firemní auto roku 2018: 44 nominací

Druhou dekádu své existence zahajuje anketa Firemní auto roku 44 nominacemi do šesti kategorií. Většina nominovaných automobilů se bude zároveň ucházet o některou ze čtyř speciálních Trophy, které jsou v programu této tradiční fleetové ankety atraktivní novinkou. celý článek »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr