Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 7 | Datum: 30. července 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Hlasujte, přijeďte, sledujte...

Léto je plném proudu a stejně tak přípravy letošního třetího Dne s Fleetem, který se odehraje 13. září v nejoblíbenější a nejtradičnější lokalitě, tedy v Golf & Spa resortu Kunětická hora v obci Dříteč. Bude se jednat co do účasti automobilek o nejbohatší část celého letošního seriálu. Objeví se i značky, které jste dosud na našich akcích buď nikdy, nebo dlouho neviděli. A to i z toho důvodu, že má akce přídomek Management Day. K vidění a vyzkoušení tedy budou ve zvýšené míře auta vhodná pro střední až top management firem a organizací, takže se bude na co dívat a s čím jezdit! Přihlásit sebe, případně svého šéfa můžete snadno zde.

 

Bude to poslední letošní Den s Fleetem, ale nikoli poslední akce našeho magazínu FLEET firemní automobily. Tou se stane až pražský Fleet Festival v Břevnovském klášteře, který sestává ze samostatné akce Plug-in Day, zaměřené na elektromobilitu, a vyhlášení výsledků ankety Fleet Awards 2018. Ta je v plném proudu a máte-li pocit, že by si nějaký produkt či služba zasloužily ocenění, nominujte je! Pravidla najdete zde.

 

Také můžete hlasovat v anketě Firemní auto roku 2018. V internetové části této ankety lze přidělovat body ve třech kategoriích. Podpořte auta, o kterých jste přesvědčeni, že si zaslouží ocenění!   

 

Nějaký čas již platí nová pravidla ochrany osobních údajů. V redakci je zpracováváme v souladu s nimi již od začátku roku, je tak postavena i naše přihlašovací aplikace na akce. Samozřejmě platí, že pokud si nepřejete nadále dostávat newslettery, nebo si přejete z naší databáze zcela a beze stopy zmizet, stačí k tomu jediný e-mail na info@ifleet.cz. Ale osobně věřím, že s námi zůstanete -  jak v roli čtenářů magazínu a internetového portálu, tak návštěvníků našich odborných setkání.

 

Přeji příjemný zbytek léta a v září, snad již pod o něco chladnějším nebem, na shledanou v Dříteči!

Svezli jsme se novým Fordem Focus. Zamíchá kartami!

Čtvrtou generaci Fordu Focus dělí od té první rovných dvacet let. Když se poprvé auto tohoto názvu objevilo, způsobilo menší automobilovou revoluci. Inovativní architektura a odvážný design posunuly segment kompaktních hatchbacků skokově vpřed. Dosáhnout něčeho takového v roce 2018 je když ne... celý článek »

Tvorba Car Policy: K čemu auta?

V prvním díle seriálu zaměřeného na správný způsob vytvoření Car Policy se podíváme na to, kde a s čím začít. V této souvislosti se dotkneme zásadní otázky: Jaká auta a v jakém počtu vlastně ve firmě potřebujeme? Jedná se o základní parametr, který v mnoha ohledech ovlivní i další body. Zejména je... celý článek »

Ve věku 66 let zemřel šéf FCA Sergio Marchionne

Sergio Marchionne, klíčová osobnost automobilky Fiat Chrysler Automotive (FCA), který díky svým vizím, neústupnosti a schopnostem zachránil jak nad propastí se klátící Chrysler, tak problémy sužovaný Fiat, aby z nich společně vytvořil fungujícího globálního automobilového hráče, dnes zemřel v... celý článek »

Auto Palace dodá stovku hyundaiů pro Bohemia Energy

Společnost Auto Palace Butovice s.r.o. se stala vítězem výběrového řízení společnosti Bohemia Energy na dodávky nových automobilů s vozy značky Hyundai i30. Stěžejním kritériem bylo hodnocení TCO, ze kterého vyšly tyto vozy korejské značky velmi dobře. Bohemia Energy odebere celkem sto těchto... celý článek »

Nové Audi Q8 začíná na 1 945 900 Kč

Od 23. července zahajuje Audi příjem objednávek na nový model Q8. První velká SUV ve stylu kupé dorazí k prodejcům v srpnu. Importér již odtajnil cenu, která činí 1 945 900 Kč za verzi poháněnou třílitrovým šestiválcovým turbodieselem o výkonu 210 kW. celý článek »

Slováci vybírají nové obrněné 4x4, ve hře je i Zetor

Slovenská armáda vybírá nové zodolněné taktické víceúčelové vozy 4x4. Mezi uchazeče bylo dodatečně zařazeno i zcela nové vozidlo Gerlach společnosti Zetor Engineering Slovakia. Gerlach byl přiřazen k finální čtveřici spolu s dalšími třemi novými nebo výrazně inovovanými typy, představenými na... celý článek »

Značka DS má novou strategii i ředitelku - Martinu Bedrnovou

Skupina PSA se rozhodla dále posunout značku DS směrem k prémovému segmentu. V plánu je ještě větší míra nezávislosti, s Citroënem ji napříště nebude již z marketingového hlediska nic spojovat. Tomuto trendu odpovídá i zakládání samostatných importérských organizací. celý článek »

Představujeme nominované automobily: Kia Niro

V kategorii Benefit ankety Firemní auto roku nalezneme letos také model Kia Niro. Atraktivní Crossover existuje ve full hybridním nebo dokonce plug- in hybridním provedení (PHEV) a je tak nejmenším plug-in hybridem na trhu. Disponuje i řadou dalších technických a provozních zajímavostí. Niro je... celý článek »

Představujeme nominované automobily: Mitsubishi Eclipse Cross

Letošní ročník ankety Firemní auto roku má mezi nominujícími také jednu novinku, a to značku Mitsubishi. Ta vyslal do boje v kategorii Benefit svou letošní novinku, model Eclipse Cross. Stylový crossover pro stylové firmy, podnikatele, nebo pro ty, co potřebují také občas vyjet mimo silnice. Díky... celý článek »

Představujeme nominované automobily: Kia Ceed

Nová generace vozu Kia Ceed má v letošním ročníku ankety Firemní auto roku startovní číslo šest. Novinka, která se na našem trhu zanedlouho objeví, je typickým moderním kompaktem, který vylepšuje nad rámec standardu kategorie například sedmiletá záruka. Nový Ceed je nominován v kategorii Benefit. ... celý článek »

Představujeme nominované automobily: Ford Focus

Startovní číslo 5 připadlo v letošní anketě Firemní auto roku novému Fordu Focus. Novinka, kterou blíže představí magazín FLEET firemní automobily ve svém pátém letošním vydání, přichází na trh s velmi rozsáhlou výbavou nejmodernějších systémů a výbavových prvků a jako taková se může směle ucházet... celý článek »

Představujeme nominované automobily: Citroën Berlingo Multispace

Představujeme automobily nominované v letošní anketě Firemní auto roku. Číslo 4 má druhý zástupce značky Citroën v anketě, zbrusu nové Berlingo v osobní verzi Multispace, nominované v kategorii Referentské vozy/Benefit. Svou variabilitou poslouží pro mnoho různých úkolů. celý článek »

Představujeme nominované automobily: Toyota Aygo

Představujeme automobily nominované v letošní anketě Firemní auto roku. Číslo 3 připadlo na modernizovanou Toyotu Aygo, která je nominována v kategorii referentské vozy/standard. Nejmenší Toyota je autem pro základní využití ve fleetech, díky svému atraktivnímu vzhledu by ale mohla stejně dobře... celý článek »

Představujeme nominované automobily: Renault Zoe

Představujeme automobily nominované v letošní anketě Firemní auto roku. Číslo 2 má elektromobil Renault Zoe, nominovaný v kategorii referentské vozy/standard a také v Plug-in trophy, což je kategorie pro elektrifikované automobily s možností dobíjení ze sítě. Tato speciální trophy je novinkou... celý článek »

Představujeme nominované automobily: Citroën C3 Aircross

Představujeme automobily nominované v letošní anketě Firemní auto roku. Číslo 1 má v letošním roce Citroën C3 Aircross, nominovaný v kategorii referentské vozy/standard. celý článek »

Hlasujte

Rozhodujete se při výběru firemních osobních aut se vznětovým motorem také podle toho, zda daný model má, nebo nemá systém katalytické redukce s aditivací AdBlue?
Ano, auta s AdBlue nám do fleetu nesmějí! 0%
 
U některých aut se tomu nevyhneme, ale jinak preferujeme auta bez AdBlue. 0%
 
Spíše ne, důležité jsou jiné vlastnosti a parametry. 0%
 
Ano, auta s aditivovaným systémem preferujeme. 0%
 
Nekupujeme diesely, takže nás to netrápí... 0%
 

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr