Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 8 | Datum: 7. září 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Na Den s Fleetem v Pardubicích je již přihlášeno přes 300 účastníků

Na den s Fleetem v Pardubicích je již přihlášeno již přes 300 hostů, z toho více než 250 zástupců provozovatelů vozových parků, ať malých, středních, velkých i těch největších.Je mezi nimi i přes 50 členů poroty pro volbu Firemních aut roku 2018. celý článek »

Při prodeji vozů v dražbě nebudete mít o zájemce nouzi

Úspěšná firma se pozná i podle kvalitního vozového parku, který je dobře a pravidelně udržován a obměňován. Ale to právě někdy může být kámen úrazu. Jak jednoduše, rychle a za dobrou cenu prodat stávající auta? Proces je často zdlouhavý, zájemci spekulují a výsledek je ve finále velmi... celý článek »

Daimler představil EQC400. Svůj první elektromobil nové generace

Nabídka konkurentů elektromobilů Tesla se opět rozšíří. Po Jaguaru i-Pace, který se už prodává a poodhaleném Audi e-Tron, jehož výroba se právě rozbíhá, představuje svůj první model pod značkou EQ také Mercedes-Benz. Středně velké SUV s názvem EQC 400 nabídne dojezd přes 400 km na nabití a výkon až... celý článek »

Sbohem Aurisi, vítej zpět Corollo!

Po naštěstí nepříliš povedeném pokusu o harakiri v podobě opuštění názvu Corolla se Toyota k slavnému jménu definitivně vrací. Nebude již tedy vyhrazen pouze sedanu, který neměl s modelovou řadou Auris (která Corollu ve ostatních karosářských verzích nahradila) mnoho společného, ale celé modelové... celý článek »

Představujeme nominované automobily: Jeep Wrangler

Kdo jiný, než Jeep Wrangler by se měl ucházet ve Fleet Awards o Terrain Trophy? Nová generace této terénní legendy nabídne několik provedení a časem by se dokonce měla objevit v elektrické verzi. Tak daleko sice ještě nejsme, přesto je novinka zajímavým autem z mnoha různých pohledů a pro firmy... celý článek »

PSA prošla hladce homologacemi podle WLTP

Legendární větu jednoho domácího politika: „Kdo z vás to má?“ by mohla použít skupina PSA. Všechny nabízené modelové řady značek Peugeot, Citroën a DS totiž podle tiskové zprávy prošly homologací dle nové metodiky měření emisí WLTP. Zdaleka ne každá automobilka prochází nástrahami nové metodiky tak... celý článek »

Toyota a Uber společně na cestě k autonomii

Automobilka Toyota se dohodla se společností Uber na rozšíření spolupráce v oblasti vývoje systémů autonomního řízení. Nové technologie budou integrovány do jednoúčelových vozidel značky Toyota, určených pro nasazení v systému sdílených jízd Uber. celý článek »

Představujeme nominované automobily: Jaguar E-Pace

Číslo 13 připadlo v letošním ročníku ankety Firemní auto roku na Jaguar E-Pace, atraktivní crossover střední velikosti, který se uchází o ocenění v kategorii Benefit Plus a také je ve hře o Cross Trophy. celý článek »

Nové značení na čerpacích stanicích. Praktické i matoucí

Počínaje říjnem budeme nacházet na všech čerpacích stanicích u nás i jinde v Evropské unii jednotné značení pohonných hmot. Smyslem úpravy je zpřehlednění stále se rozšiřující nabídky paliv a také minimalizace rizika jejich záměny. V různých zemích jsou totiž lokální názvy pohonných hmot odlišné a... celý článek »

LeasePlanu se daří, na silnicích má přes 1,8 milionu aut

Leasingové společnosti LeasePlan Corporation se daří. Na konci letošního prvního pololetí provozovala pro své klienty 1,806 milionu vozidel, což představuje meziroční nárůst o 6,7 procenta. celý článek »

Hlasujte

Rozhodujete se při výběru firemních osobních aut se vznětovým motorem také podle toho, zda daný model má, nebo nemá systém katalytické redukce s aditivací AdBlue?
Ano, auta s AdBlue nám do fleetu nesmějí!0%
 
U některých aut se tomu nevyhneme, ale jinak preferujeme auta bez AdBlue.34%
 
Spíše ne, důležité jsou jiné vlastnosti a parametry.50%
 
Ano, auta s aditivovaným systémem preferujeme.0%
 
Nekupujeme diesely, takže nás to netrápí... 17%
 

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr