Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 9 | Datum: 24. září 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Plug-in Day Praha se zaměří na elektromobilitu

Již za necelé tři týdny se uskuteční v Břevnovském klášteře poslední díl letošního seriálu fleetových setkání. Tentokrát se poprvé jedná o úzce zaměřenou tematickou akci, neboť Plug-in Day Praha bude o elektromobilitě. o elektromobilech, případně jiných elektrických prostředcích mobility a... celý článek »

Bilika střídá u Arvalu Leglaye.

Po Štefanu Majtánovi a Gregoru Bilikovi dostává domácí zastoupení leasingové společnosti Arval v pořadí třetího generálního ředitele. A poprvé se jím stane manažer z jiné země. Gregora Bilika totiž střídá Francouz Arnault Leglaye, který ve skupině Arval, respektive mateřské BNP Paribas působí od... celý článek »

Toyotě nová norma problémy nedělá

Nová homologační pravidla spolu s novou přísnější emisní normou pro auta, která začala platit od září, dělají některým automobilkám problémy. Jsou náročnější z hlediska měření výsledků, neboť zkoumají vozy v podmínkách, které se víc blíží běžnému provozu. celý článek »

Plug-in hybridy od Peugeotu přijíždějí

O novém plug-in hybridním systému skupiny PSA se mluví již nějakou dobu. Automobilka nyní zveřejnila první konkrétní informace, a to pod hlavičkou značky Peugeot. V nabídce budou systémy Hybrid a Hybrid4, přičemž ten druhý zajistí pohon všech kol. Na rozdíl od full hybridního systému minulé... celý článek »

Nová Octavia G-TEC: víc na CNG, míň na benzín

Škoda uvádí na trh modernizované provedení Octavie G-TEC, tedy modelu na CNG. Zásadní změnou je výkonnější motor 1.5 TSI o výkonu 96 kW, což je o 15 kW více než u předchozí verze 1.4 TSI. Změn doznaly také nádrže na CNG, jejich objem nyní umožní dojezd na CNG až 480 km. celý článek »

Partner, Berlingo i Combo s trofejí

Nová generace modelů Peugeot Partner, Citroën Berlingo a Opel Combo získala ve středu 19. září v Hannoveru titul International Van Of The Year 2019. Od založení ankety v roce 1992 se jedná o pátý model značky Peugeot, druhý model Citroënu a třetí model od Opelu oceněný tímto... celý článek »

Den s Fleetem Pardubice hostil 322 účastníků

Celkem 322 hostů přijelo do Golf & Spa resortu Kunětická hora v Dříteči nedaleko Pardubic, aby se zúčastnili akce Den s Fleetem & Management Day 2018. Na akci se zástupcům vozových parků prezentovalo nakonec devatenáct automobilových značek, které přistavily k jízdním testům 92 automobilů, mezi... celý článek »

Peugeot e-Legend: Kdo umí, umí...

Elektromobily prý budou nudné, nebude to ono, neposkytnou radost z jízdy. Blablabla... Jak se ukazuje, pravdou bude naprostý opak. Do sériové výroby se dostávají atraktivní automobily, od Jaguaru i-Pace po Daimler EQ 400, Jaguar navíc představil elektrickou verzi ikonického modelu E-Type. A stranou... celý článek »

Hlasujte

Rozhodujete se při výběru firemních osobních aut se vznětovým motorem také podle toho, zda daný model má, nebo nemá systém katalytické redukce s aditivací AdBlue?
Ano, auta s AdBlue nám do fleetu nesmějí! 6%
 
U některých aut se tomu nevyhneme, ale jinak preferujeme auta bez AdBlue. 27%
 
Spíše ne, důležité jsou jiné vlastnosti a parametry. 53%
 
Ano, auta s aditivovaným systémem preferujeme. 0%
 
Nekupujeme diesely, takže nás to netrápí... 16%
 

Více »

V tomto čísle

  • Užívat si chytře
  • Když něco nefunguje
  • Ve víru unifikace
  • Auta pro snazší život
  • Kuchařka Car Policy V: Skladba vozového parku
  • Taktický souboj

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr