Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 10 | Datum: 30. říjen 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Fleet Awards i Tour de Fleet 2018 jsou za námi. Vzhůru do roku 2019!

Říjen byl pro magazín FLEET firemní automobily velmi hektický a činorodý. V jeho průběhu jsme uspořádali první ročník akce Plug-in Day a vyhlásili výsledky anket Fleet Awards 2018 a Firemní auto roku 2018. Završili jsme tak letošní seriál Tour de Fleet, který letos zavítal do Brna, Mostu, Pardubic a Prahy a jedenáctý ročník naší specializované Fleetové ankety. K tomu vyšlo šesté vydání magazínu FLEET firemní automobily a až vyjde v polovině listopadu letošní poslední sedmé vydání, bude rok z pohledu našeho vydavatelství završen. Práce ale bude i tak dost, neboť již připravujeme program pro rok 2019. Ten bude opět zahrnovat Dny s Fleetem, pokračovat budeme s projektem Plug-in Day i s anketou Fleet Awards a Firemní auto roku. Termíny a místa konání akcí budeme mít k dispozici do začátku prosince, abyste si je mohli včas poznamenat do svých diářů.   

Jedenácté Fleet Awards ocenily novinky i prověřené produkty

Ve středu 10. 10. byly v prostorách Břevnovského kláštera vyhlášeny výsledky jedenáctého ročníku anket Fleet Awards a Firemní auto roku 2018. Mezi nejúspěšnější se letos řadí Volvo, Ford a Toyota, uspěly ale také značky Peugeot, Citroën, Mercedes-Benz či Lexus. celý článek »

Plug-in Day Praha poprvé

Ve středu 10. 10. proběhla v Břevnovském klášteře závěrečná část letošního seriálu Tour de Fleet, podnik nazvaný Plug-in Day. Jak napovídá název, byl zaměřen na problematiku elektrifikovaných automobilů, tedy trend, který nabývá na významu i v oblasti fleet managementu. Na akci své elektromobily... celý článek »

Elektrická auta budoucnosti na výstavě čisté mobility v Letňanech!

Polovinu listopadu mají v diáři všichni fanoušci elektromobilů a čisté mobility. Na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech se totiž bude od 15. – 18. listopadu 2018 konat první ročník veletrhu e-salon. celý článek »

Škoda Scala: jaké bude mít konkurenty?

Zcela nová modelová řada Škodovky přichází, aby vyplnila mezeru mezi příští Octavií a menšími modely značky Škoda. Říci, že Scala nahrazuje Rapid by bylo poněkud nepřesné, protože z hlediska „zatřídění“ se jedná o auto o půl kategorie větší. Zatímco Rapid se pohybuje na hranici segmentů B a C,... celý článek »

Mototechně se daří, hlásí výrazný růst prodejů mladých ojetin

Značka Mototechna, která se orientuje na prodej zánovních aut v České republice a na Slovensku, hlásí meziroční nárůst prodejů. Dosud prodala 9185 „mladých“ ojetin a překonala tak celoroční prodeje roku 2017. Do konce prosince by tak Mototechna mohla podle svých plánů prodat až 12 000 aut a vykázat... celý článek »

Volkswagen představil malé SUV T-Cross

Německá automobilka rozšiřuje svou nabídku SUV, tentokrát v populární kategorii nejmenších modelů do města, které nejsou vybaveny pohonem všech kol. Volkswagen T-Cross se u nás začne prodávat na začátku příštího roku. celý článek »

BMW ukázalo své největší SUV

Mnichovská automobilka rozšíří svou nabídku SUV o nový model. Půjde o dosud největší vůz značky BMW, který se stane konkurencí pro Mercedes-Benz GLS, Audi Q7 nebo Range Rover. Do prodeje jde v březnu 2019. celý článek »

Do LeasePlanu se vrací Peter Tölgyesi. Bude opět obchodním ředitelem.

Do LeasePlanu se po necelých sedmi letech vrací Peter Tölgyesi, který byl jmenován jeho novým obchodním ředitelem. V mezidobí působil ve vedení ČEZ Korporátní služby, naposledy jako místopředseda rady jednatelů a ředitel úseku Nemovitosti a dopravní služby. celý článek »

Euro NCAP prověřil schopnosti „autonomního“ řízení

Evropská laboratoř pro testování bezpečnosti automobilů vyzkoušela desítku nových aut vybavených moderní elektronikou. Upozorňuje na to, že vozy zatím nejsou schopny plně autonomní jízdy. celý článek »

Elektrické sporťáky od Peugeotu. První z mnoha?

Evropské automobilky se k elektromobilitě staví různě. Některé vyčkávají, jiné se snaží zaostávání „starého kontinentu“ za výrobci z Japonska, Jižní Koreje, Číny nebo USA zastavit. Tím druhým případem je Peugeot, který vedle již oznámených PHEV modelů oznámil i plány na elektrické sportovní... celý článek »

Tucson je první „český“ hybrid. Hyundai nabídne i vodíkové Nexo

Korejská značka plánuje velkou ofenzivu ekologických modelů. V České republice už přitom vyrábí první tuzemský mild-hybrid. Na našem trhu ale bude prodávat i vodíkové auto. celý článek »

Ford představil elektrický Transit s názvem StreetScooter WORK XL

Ford zahájil v Kolíně nad Rýnem výrobu užitkového vozu Deutsche Post StreetScooter WORK XL s elektrickým pohonem. Nový užitkový elektromobil je postaven na podvozku modelu Transit, skříňová nástavba je navržena podle specifikací Deutsche Post DHL. celý článek »

V tomto čísle

  • Budiž světlo!
  • Branding: ano, nebo ne?
  • Za volantem dodávky
  • Šéfkonstruktér Euro 6
  • Výjimky a manévrovací prostor

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr