Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 11 | Datum: 7. prosinec 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Škoda Scala: je pěkná a prostorná. Pár chybiček se ale najde

„To nerad slyším,“ reagoval na poznámku, že se jedná o nástupce Rapidu, při mezinárodní premiéře nové Škody Scala ředitel domácího zastoupení domácí automobilky Lubomír Vlček. A je to tak - Škodovka o novince jako o nástupci Rapidu nemluví, je to pro ni nová modelová řada a nový začátek v... celý článek »

Dva miliony zákazníků daly přednost hybridu. Proč?

Toyota v září oznámila už dva miliony prodaných hybridních vozů v Evropě. Jubilejním zákazníkem se stala řidička z Polska, která si vybrala model C-HR Hybrid s dvoubarevným lakováním karoserie. Celosvětově pak automobilka prodala už více než 12 milionů hybridů. Proč je tento typ vozů čím dál... celý článek »

FCA přechází do ofenzivy s investicí pěti miliard eur

Investice pěti miliard eur, tedy v přepočtu asi 130 miliard korun, by měla během dalších tří let rozhýbat produkci všech značek spadajících do skupiny FCA. Novinářům to řekl evropský šéf koncernu Pietro Gorlier, s tím, že v plánu jsou nová SUV, elektromobily i hybridní... celý článek »

Hybridy BMW by mohly jezdit po městě výhradně na elektřinu

Mnichovská automobilka dokáže naučit své plug-in hybridní modely, aby ve městě přepnuly ze spalovacího nebo hybridního režimu na čistě elektrický. To by mělo těmto vozům pomoci v blízké budoucnosti, kdy města vyhlásí bezemisní zóny, do kterých budou moci vjet pouze... celý článek »

Honda představila model HR-V Sport

Honda zveřejnila první fotku a informace o modelu HR-V Sport, což je přepracovaný model pro rok 2019 ve speciální verzi s 1,5litrovým zážehovým motorem VTEC Turbo, vylepšeným podvozkem a specifickými designovými prvky. celý článek »

Toyota Camry: Návrat ve velkém stylu

Rok 2019 bude u Toyoty v Evropě rokem velkých návratů. Vrací se jméno Corolla, které bylo drženo na evropských trzích v jakémsi „umělém spánku“, druhý návrat se týká modelu Camry. Tento sedan na pomezí střední a vyšší třídy z našich končin zmizel v roce 2004 a vrchol nabídky Toyoty mezi osobními... celý článek »

Nová Mazda3 představena. Dostane revoluční motor

Mazda dnes představila na autosalonu v Los Angeles novou generaci modelu 3. Od základu přepracovaný kompaktní vůz se začne prodávat začátkem příštího roku v Severní Americe, poté se novinka objeví na dalších trzích včetně evropských. celý článek »

Volkswageny a Seaty mají problém s bezpečnostními pásy

Koncern Volkswagen má problém. Do servisu bude muset zamířit 75 000 vozů, které mají vadný bezpečnostní pás. Během jízdy, kdy řidič prudce zatočí nebo změní směr, se odemkne zámek bezpečnostního pásu na prostředním sedadle ve druhé řadě. Závada se projevila u modelu Polo, problém ale provází i... celý článek »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr