Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 5. března 2019 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Tour de Fleet v roce 2019

Také v letošním roce pokračuje magazín FLEET firemní automobily v pořádání již tradičních setkání manažerů z oblasti správy vozových parků osobních a lehkých užitkových automobilů, dobře známých pod názvem Den s Fleetem. Ty budou letos dva a společně s druhým ročníkem na elektromobilitu zaměřené... celý článek »

Vošický už není ředitelem domácího zastoupení Hyundaie

Vladimír Vošický skončil ve funkci ředitele domácího zastoupení značky Hyundai na našem trhu. U Hyundai působil od července roku 2010 ve funkci obchodního ředitele a ředitele servisních služeb, již v následujícím měsíci se však ujal funkce ředitele. Jeho působení provázelo několik kontroverzí a boj... celý článek »

Elektromobilita rozproudí brněnský AMPER

Ve dnech 19. – 22. 3. 2019 se již po sedmadvacáté uskuteční největší a nejvýznamnější elektrotechnická událost v regionu střední Evropy, veletrh AMPER, jehož součástí je i přehlídka elektromobility AMPER MOTION. celý článek »

Škoda Vision iV: velké elektrické SUV

S koncepty představujícími předprodukční verze připravovaných elektromobilů se v období před Ženevským autosalonem doslova roztrhl pytel. Dominují studie vozů s karoserií SUV či různé crossovery. Stranou nezůstává ani Škoda, která představila naživo již svůj druhý elektrický koncept, tentokrát s... celý článek »

Pozvánka na Smart city v praxi IV

S podtitulem „Co nabízí inteligentní město občanům a průmyslu“ se koná 19. března 2019 od 9:00 hodin v rámci doprovodného programu veletrhu AMPER 2019 již čtvrtý ročník konference „Smart city v praxi“. celý článek »

Evropským autem roku je Jaguar i-Pace

Anketa Evropské auto roku (Car of The Year, COTY) je v posledních letech příznivě nakloněna elektromobilům. A letošní ročník není výjimkou. Tímto prestižním titulem se ověnčil Jaguar i-Pace. Hrdou britskou značku tak k titulu dovedl až elektropohon, dosud totiž v této anketě na vítězství... celý článek »

Předobraz prvních elektrických Seatů: el-Born

Ne elektromobilitu se v rámci koncernu Volkswagen AG připravují všechny značky. A všechny mají k dispozici architekturu MEB vyvinutou právě pro elektropohon. Své vize budoucích modelů na ní představil Volkswagen, po něm Škoda a nyní také SEAT, který ukázal projekt s názvem... celý článek »

GEFCO upravilo během pěti měsíců 460 aut pro poštu

Od října loňského roku až po letošní únor měli u společnosti GEFCO v Kolíně napilno. Upravovali tam celkem 460 užitkových vozů Peugeot Boxer a Peugeot Expert podle požadavků zákazníka pro leasingovou společnost. Nájemcem vozidel je pak Česká pošta, která operativní leasing využívá již několik... celý článek »

Krajské armádní velitelství má nové toyoty

Vojáci z Krajského vojenského velitelství v Ostravě budou jezdit toyotami. Moravskoslezský kraj jim pořídil vozy modelových řad Land Cruiser, Hilux a Proace Verso. celý článek »

Takový je nový Kamiq

Takto vypadá další novinka od Škodovky, malé SUV Kamiq, definitivně. „Třetí do party“ je ovšem jediným, který nenabídne pohon všech kol, což se ovšem čekalo. V této kategorii jej nabízí vlastně jen jediná značka - Suzuki. Kamiq se tak veze především na vlně obliby aut která se označují... celý článek »

Nový Peugeot 208: elektrické provedení s 50kWh baterií

Peugeot odtajnil vzhled nové generace modelu 208, kterou naživo ukáže 5. března v Ženevě. Přidal i řadu zajímavých informací. Jednou z nich je potvrzení plně elektrické verze tohoto modelu. Nová dvě stě osmička také přidá nové technologie i materiály. celý článek »

Ministerstvo obrany poptává užitková auta

Celkem 23 lehkých užitkových automobilů ve dvou částech veřejné zakázky letos nakoupí Ministerstvo obrany pro různé útvary. První část zakázky poptává 22 vozidel, druhá pak jedno vozidlo pro potřeby Hradní stráže. celý článek »

Armáda letos vyhlásí tendr na nové terénní automobily

Dlouho očekávaný tendr na armádní osobní automobily do terénu, které nahradí přestárlé UAZy a nejstarší z Land Roverů Defender by mělo Ministerstvo obrany ČR vypsat v prvním čtvrtletí letošního roku. celý článek »

Škoda Enyaq s technologií H2Bat?

K čemu by mohla být v budoucnu Škodě ochranná známka H2Bat? Přesně na takovou si totiž u Úřadu průmyslového vlastnictví včera podala přihlášku k registraci. A není to jediný podivný název, který si chce domácí značka ochránit. Na sklonku ledna putovala ke zmíněnému úřadu také přihláška k registraci... celý článek »

Hlasujte

Jak se ve vaší společnosti vyvíjela v posledních letech průměrná dofakturace za nadměrné poškození automobilů pořízených na operativní leasing?
Výrazně se zvýšila0%
 
Mírně se zvýšila0%
 
Zůstává stabilní0%
 
mírně se snížila0%
 
Výrazně se snížila0%
 
Využíváme operativní leasing, ale nevím0%
 
Nevyužíváme operativní leasing0%
 

Více »

© 2019 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr