Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 15. května 2019 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Den s Fleetem 2019 Brno se blíží

První letošní Den s Fleetem se blíží. Za necelé čtyři týdny, konkrétně ve čtvrtek, 6. června, se fleetová komunita setká v golfovém centru Kaskáda. Již prověřená atraktivní lokalita mezi Kuřimí a Brnem nabídne opět prezentaci jak zástupců automobilových značek, tak dodavatelů, jejichž produkty... celý článek »

Řešte svou mobilitu efektivně – operativní leasing na míru

Operativní leasing už není pouze službou pro velké podnikatelské subjekty. Naopak. Podle aktuálních trendů jeho výhod stále častěji využívají i střední a menší firmy nebo fyzické osoby. Toho si je vědoma i společnost ALD Automotive, která nabízí operativní leasing na míru individuálním potřebám... celý článek »

Citroën spustil portál pro přestavby

Užitkové automobily patří ke značce Citroën již tradičně. V její stoleté historii nalezneme řadu modelů, které patří k užitkovým „ikonám“, jako například Type H a jeho nástupci C35 a C25. Své místo v historii má i malá dodávka C15 a samozřejmě Berlingo coby zakladatel segmentu vozidel této... celý článek »

Modernizovaný Superb na prvních skicách

Škoda ukázala první skicu modernizovaného modelu Superb, jehož světová premiéra proběhne v rámci dnes zahájeného Mistrovství světa v ledním hokeji v Bratislavě. Škoda je hlavním sponzorem MS už od roku 1993, tedy po sedmadvacáté v řadě, a tuto mezinárodní událost nyní poprvé využije i pro... celý článek »

Mercedes EQC bude stát necelé dva miliony

Mercedes-Benz oznámil cenu svého prvního elektromobilu EQC. Vůz, který vychází z konvenčního modelu GLC bude na našem trhu nabízen za ceny od 1 965 000 Kč. celý článek »

Volkswagen odhalil ceny pro svůj nový elektromobil ID3

Volkswagen oznámil oficiální název a také cenu svého prvního elektromobilu postaveného na elektromobilní platformě MEB. Ponese označení ID3 a zahájí boj Volkswagenu o převzetí dominantní role na poli elektromobilů. celý článek »

BusinessLease odstartoval dvě nové služby

Leasingová společnost Business Lease bude od května nabízet u nás a na Slovensku dvě nové služby. První z nich bude zvyšovat efektivitu využití firemních poolových vozidel, druhá poskytne firemní klientele možnost krátkodobé přímé zápůjčky automobilů. Start obou služeb umožnilo technické řešení od... celý článek »

Volvo (nejen) na našem trhu "jede"

Volvu se na českém trhu v poslední době velmi daří, první čtvrtletí letošního roku pro ni bylo dokonce rekordní. Švédská značka tak jde zcela proti trendu počátku letošního roku, který nebyl zejména pro prémiové automobilky příliš příznivý. celý článek »

PSA představuje elektrický Boxer a Jumper

Na autosalonu užitkových vozů v Birminghamu představují Peugeot a Citroën v předpremiéře modely Boxer Electric a Jumper Electric. Zanedlouho se navíc objeví také elektrické verze menších modelů Peugeot Expert, Citroën Jumpy a Opel Vivaro, včetně osobních verzí Traveller a SpaceTourer. ... celý článek »

Síť autoservisů ProfiAuto roste

Síti nezávislých autoservisů a prodejců autodílů se v České republice a na Slovensku daří. Aktuálně sdružuje pod značkou ProfiAuto v obou zemích přes 300 autoservisů a 27 obchodních partnerů a prodejních míst. Do konce roku 2019 chce mít u nás a na Slovensku na 400 servisů. celý článek »

Hlasujte

Jak se ve vaší společnosti vyvíjela v posledních letech průměrná dofakturace za nadměrné poškození automobilů pořízených na operativní leasing?
Výrazně se zvýšila 27%
 
Mírně se zvýšila 27%
 
Zůstává stabilní 0%
 
mírně se snížila 0%
 
Výrazně se snížila 7%
 
Využíváme operativní leasing, ale nevím 0%
 
Nevyužíváme operativní leasing 40%
 

Více »

V tomto čísle

  • Kuchařka TCO II: Kde jsou data?
  • Nehodou to nekončí
  • Nejasné přednosti II
  • Není kouře bez ohně
  • Digi lidi

Více »

© 2019 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr