Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 3 | Datum: 4. září 2019 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Blíží se Den s Fleetem Pardubice

Právě vychází magazín FLEET firemní automobily a za dva týdny, 19. září, se odehraje v Pardubicích další ročník tamního Dne s Fleetem. Září je prostě hektickým fleetovým měsícem a věříme, že se s Vámi v atraktivním golfovém centru Kunětická hora setkáme. Přihlásit se můžete přímo zde, nebo si můžete napsat o osobní pozvánku pro sebe nebo svého kolegu zde. Na akci budeme hovořit o problematice CNG v rámci panelové diskuse, zajímavá a přínosná bude jistě přednáška odborníka na výběrová řízení Jaroslava Cirkovského, o největších rizicích z hlediska provozu firemních aut bude hovořit Robert Kotál z dopravní akademie. A na parkovištích bude opět připraveno několik desítek osobních a lehkých užitkových aut čtrnácti značek k vyzkoušení. Přihlaste se a přijeďte, rádi Vás přivítáme!  

Jsme připraveni, hlásí PSA v souvislosti s nadcházející normou Euro 6d-ISC

Od 1. září platí další stupeň emisní normy Euro 6 s označením Euro 6d-Temp-EVAP-ISC, který dále zpřísňuje požadavky na plnění emisních limitů osobních automobilů. celý článek »

TCO elektromobilu a konvenčního auta: rozdíl se snižuje

LeasePlan zveřejnil výsledky svého každoročního průzkumu Car Cost Index. Letošní analýza celkových nákladů na vlastnění a provoz osobních vozidel potvrdila, že elektromobily jsou v řadě evropských zemí stále konkurenceschopnější. V České republice jsou však rozdíly v TCO mezi elektromobilem a... celý článek »

Modernizovaný Passat GTE je již v prodeji

V rámci modernizace modelu Passat vylepšil Volkswagen v souladu s trendy i plug-in provedení GTE, které nyní nabídne dojezd v elektrickém režimu až na 54 km u kombi proveení Variant, respektive 56 km u sedanu. Oba údaje maximálního elektrického dojezdu jsou naměřeny podle přísnější metodiky... celý článek »

První opravdová rychlonabíječka bude v Berouně

Domácí síť dobíjecích stanic zatím nezahrnuje, s výjimkou superchargerů Tesla, žádné skutečné rychlodobíjecí stanice, maximem je výkon 50 kW. To se již brzy změní. Ve druhé polovině září totiž bude na čerpací stanici ÖMV Beroun-jih na dálnici D5 ve směru do Prahy otevřena první rychlodobíjecí... celý článek »

První velké MPV na elektriku: Mercedes-Benz EQV

Mercedes představuje sériové provedení elektrické verze třídy V, model EQV, který se stává prvním sériově vyráběným velkým elektrickým MPV na světě. S udávaným dojezdem 405 km nabídne i cestu na delší vzdálenosti. celý článek »

Nejdražší a největší ekologické zóny v Evropě

Takzvané Ekologické zóny, tedy oblasti s různými omezeními provozu vozidel s nižší úrovní emisní normy, se v řadě evropských zemí staly realitou. Místní si zvyknou a orientují se s jakým autem a kam smějí nebo nesmějí a jakou vinětu potřebují. Horší je to pro cestující zdaleka, kteří ani nemusejí... celý článek »

Kia uvedla na náš trh své elektromobily e-Niro a e-Soul

Kia představila elektrické modely e-Niro a e-Soul již před nějakou dobou, na náš trh se ovšem dostávají oficiálně až nyní. Důvodem bylo logické upřednostnění trhů, kde se elektromobily prodávají lépe než u nás. Nyní se ale zájemci o kompaktní elektromobily se zajímavým dojezdem dočkali. Oba modely... celý článek »

Firemní auto roku 2019: Hlasujte v internetové anketě

Anketa Firemní auto roku 2019 má za sebou testovací den v Brně a také již měsíc internetového hlasování. Na webových stránkách ankety může veřejnost vybírat vítěze z 34 modelů nominovaných do některé ze tří kategorií až do 30. září. Porotci budou mít navíc možnost seznámit se s nominovanými... celý článek »

Kia Ceed: třináct let na trhu

Letos v září rozšíří Kia nabídku své modelové řady Ceed o crosoverové provedení XCeed, které zkompletuje paletu třetí generace modelu, se kterým tato značka zahájila před třinácti lety úspěšné dobývání Evropy. Připomeňme si tedy historii vzniku tohoto modelu včetně konceptů, které předcházely jeho... celý článek »

V tomto čísle

  • Jeden údaj nestačí
  • Příteli chvátej...
  • Podmíněná smysluplnost
  • Proměna
  • Hlavní mýty o hlavní

Více »

© 2019 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr