Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 4 | Datum: 14. říjen 2019 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Blíží se Plug-in & Hybrid Day i nový FLEET

Přiblížila se letošní poslední akce seriálu Tour de Fleet, na elektromobilitu zaměřený Plug-in & Hybrid Day Praha, ve stejný den, ovšem ve večerních hodinách také vyhlásíme výsledky ankety Fleet Awards a Firemní auto roku 2019. A také vychází nové vydání magazínu FLEET firemní automobily... Jak vidíte, děje se toho dost a to nejen ve FLEETu ale i ve fleetu, tedy ve vozových parcích. Leccos se na toto téma dočtete právě v novém vydání, leccos se můžete dozvědět na Plug-in & Hybrid Dnu, který se koná 17. 10., tedy tento čtvrtek od devíti hodin v Břevnovském klášteře. Pokud se chcete přihlásit, máte ještě do středeční půlnoci čas. Link na přihlášku nemůžete na našich stránkách www.ifleet.cz přehlédnout. Těšíme se na vás!         

Blíží se Plug-in & Hybrid Day Praha 2019

Tento týden ve čtvrtek 17. 10. se odehraje v Břevnovském klášteře akce Plug-in & Hybrid Day 2019 zaměřená na problematiku elektromobility ve všech jejích podobách. Akci organizuje magazín FLEET firemní automobily a je určena pro zástupce firemních provozovatelů vozových parků, podnikatele a... celý článek »

Pláště pro výkonné i běžné SUV od Nokianu

Nokian Tyres je znám především díky svým zimním pneumatikám, jeho aktuální úsilí se však stále více zaměřuje také na letní pláště. A zatímco své zimní pneumatiky ladí v podmínkách za polárním kruhem, pro vývoj letních pneumatik má novou základnu ve Španělsku. Nejnovějšími přírůstky v jeho portfoliu... celý článek »

Odhalení nového Golfu se blíží, bude digitální a sportovnější

Nový Volkswagen Golf je za dveřmi, již 24. října jej automobilka představí ve světové premiéře doma ve Wolfsburgu. Osmá generace kompaktní legendy bude podle vyjádření automobilky zaměřena na digitalizaci a konektivitu, podle toho, co lze zatím vyvodit by měl být nový Golf také sportovněji... celý článek »

Toyota nabízí přípravu na zimu

Toyota vyhlásila podzimní kampaň, ve které nabízí výhodné ceny příslušenství, originálních dílů i servisních prohlídek. Bude trvat až do 20. prosince a jejím smyslem je usnadnit majitelům vozů této značky přípravu na zimní období. celý článek »

Nový Ford Puma: Velká výbava i zavazadelník

Ford uvedl na český trh novou generaci modelu Puma. Někdejší malé sportovní kupé se proměnilo v atraktivní kompaktní SUV, které se pyšní největším zavazadlovým prostorem ve svém segmentu díky objemu 456 l a bohatou základní výbavou. Ceny začínají na 449 900 Kč. celý článek »

Po plug-inech přichází Volvo s prvním elektromobilem

Volvo představí zanedlouho svůj první elektromobil. Bude se jednat o elektrické provedení jejího druhého nejpopulárnějšího modelu současnosti, kompaktního SUV XC40. Stejně jako u aut se spalovacím motorem se také u elektromobilů snaží konstruktéři severské značky o maximální... celý článek »

Peugeot nabídne v říjnu LUV se servisem až na tři roky zdarma

Peugeot je na našem trhu již několik let jedničkou v prodejích lehkých užitkových vozů. Vděčí za to jak vlastnímu produktu, tak obchodní politice, která umí reagovat na potřeby firemních klientů. Hlavním prodejním argumentem je pak u Peugeotu komplexní servisní smlouva. Právě tuto výhodu akcentuje... celý článek »

Laura a její řidiči. Škoda má novou digitální asistentku

Automobilka Škoda představila novou digitální asistentku, která slyší na jméno Laura. Rozšířené hlasové ovládání rozumí i plynně proneseným celým větám a je součástí vrcholného infotainment systému Amundsen. celý článek »

Hlasujte

Jak se připravujete na očekávané zvyšování cen aut v souvislosti s ekologickými požadavky?
Zatím to nijak neřešíme 0%
 
Počítáme se snížením počtu aut ve fleetu 0%
 
Budeme kupovat méně vybavené vozy, ale stejné kategorie 0%
 
Zachováme výbavu, ale některá vozidla budou nižší kategorie 0%
 
Zachováme vše v dosavadních intencích. S nárůstem cen se smíříme. 0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Kuchařka TCO 5: Ovlivňujte!
  • Pod tlakem
  • Základna plná tajemství
  • A přece se točí!

Více »

© 2019 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr