Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 3 | Datum: 30. dubna 2020 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Přidejte se k průzkumu na téma dopady COVID-19 na fleetové odvětví

Nadnárodní magazín Fleet Europe, se kterým náš magazín FLEET firemní automobily spolupracuje, právě provádí celoevropský průzkum mezi fleetovými specialisty na téma „Dopady COVID-19 na fleetové odvětví“. celý článek »

Evoque a Discovery Sport dostávají plug-in pohon

Nástup plug-in hybridů pokračuje. Nově nabízí tento druh pohonu Land Rover u modelů kompaktní Range Rover Evoque a druhé generace Discovery Sport. Jak nový plug-in hybridní Range Rover Evoque, tak Land Rover Discovery Sport nesou označení P300e a jsou postaveny na platformě pro vozy s motorem... celý článek »

DS Aero Sport Lounge: Crossover budoucnosti

Zrušení ženevského autosalonu překazilo nejednu premiéru nového auta, ať už produkčního, nebo konceptu. Jeden z nejzajímavějších konceptů měli připraven u DS, avantgardní a prémiově laděné značky skupiny PSA. Ta hodlala zaujmout konceptem DS Aero Sport Lounge coby svou střednědobou vizí. ... celý článek »

Toyota nabízí odklad splátek a snížený úrok

České zastoupení automobilky Toyota začalo v návaznosti na ekonomické problémy související s pandemií koronaviru nabízet podnikatelům, živnostníkům i soukromým osobám možnost pořízení vozu s odkladem splátek o tři měsíce. Došlo také se snížení úročení na 3,99 procenta při třicetiprocentní... celý článek »

Nový Ford Kuga nabídne pět druhů pohonu

Navzdory útlumu v automobilovém světě, danému pandemií koronaviru, se na scéně objevují nové modely, které se i díky znovuotevření dealerství brzy předvedou potenciálním zájemcům naživo. Patří mezi ně také nová generace Fordu Kuga. celý článek »

Ministerstvo vnitra nakoupí Kodiaqy

Domácí automobilka Škoda uspěla v dalším tendru na dodávky vozidel státní správě. Již tradičně se v tendru na rámcovou smlouvu, jejímž předmětem jsou vozy několika kategorií pro ministerstvo vnitra, utkala s Hyundaiem. Ten sice připravil levnější nabídku, ze soutěže ovšem nakonec odstoupil.... celý článek »

Renault se stahuje z Číny

Čína je trhem, který láká snad každou automobilku díky svému obrovskému potenciálu. Renault se na tento trh vrátil se svými vozy v roce 2016, nyní se ovšem stahuje. Na vině není ani tak koronavirová pandemie, ale neuspokojivé prodejní výsledky a plánovaná obchodní restrukturalizace celé aliance... celý článek »

Kia prodlužuje kvůli pandemii záruku

Automobilka Kia se rozhodla vyjít vstříc zákazníkům, kterým by vypršela sedmiletá záruka v období od 1. února do 30. dubna 2020. Kvůli světové pandemii COVID-19 jim prodlužuje v rámci programu Kia Promise záruku až do 30. června letošního roku. celý článek »

Nabíječka ve vozovce? Renault ji testuje

Dojezd je nadále jedním z faktorů, které limitují rozvoj elektromobilů. Hledají se různá řešení, od baterií s větší energetickou hustotou, až po vývoj technologií nabíjení. Tou druhou cestou se vydal i Renault, který vyvíjí technologii dynamického bezdrátového nabíjení elektromobilů... celý článek »

Japonská auta od českého dodavatele pro polskou armádu. A co AČR?

Nejen Armáda České republiky, ale také Polsko hledá nový univerzální terénní automobil pro nebojovou týlovou službu. A zatímco AČR, potažmo ministerstvo obrany po loňském zpackaném výběrovém řízení muselo celý akviziční proces odložit, Poláci si již nástupce svých starých vozů Honker vlastní výroby... celý článek »

Hlasujte

Jak vás postihla pandemie koronaviru v oblasti Fleet managementu?
Zatím nijak, žádné vozy jsme objednány neměli 50%
 
Měli jsme připraveny vozy k předání, ale rozhodli jsme se jejich převzetí odsunout na vhodnější dobu30%
 
Měli jsme připraveny vozy k předání a převzali jsme je mimo standardní prostory20%
 

Více »

© 2020 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr