Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 4 | Datum: 26. května 2020 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Den s Fleetem letos pouze v Praze

Svět, alespoň u nás v Evropě, se zvolna vrací po koronavirové pandemii k normálu. Vládní opatření se uvolňují a akce mohou mít až 300 účastníků. Přesto letošní Den s Fleetem v Pardubicích nebude. Rozhodli jsme se tak po konzultacích s předjednanými partnery akce. Řada z nich má výrazně omezené marketingové rozpočty a svou účast odvolala. Dny s Fleetem byly vždy největšími a nejreprezentativnějšími fleetovými akcemi u nás, a tak to také chceme zachovat. Než pořádat akci se čtyřmi – pěti automobilovými značkami a necelou stovkou hostů, to se raději soustředíme na tu další, kterou máme letos naplánovánu, na Den s Fleetem Praha, který bude zaměřen na datovou bezpečnost aut, carsharing a na elektromobilitu i další alternativní druhy pohonu. Odehraje se 10. září v novém golfovém resortu Twin Chapels v Praze Vinoři. Bude to, jak věříme, akce prestižní, kde budou k dispozici nejen auta k testům, prezentace zajímavých dodavatelů, a přednášky erudovaných odborníků na daná témata, ale také golfové hřiště výhradně pro hosty akce. Přihlásit se můžete zde. Věřím, že v září již budeme zcela „rozvolněni“ a automobilový průmysl a obchod, coby jeden z motorů evropské ekonomiky, pojede opět naplno. A my s ním…          

AnyTime už nejsou jenom Yarisy. V nabídce je nově také Corolla

Služba krátkodobých pronájmů vozidel Anytime Carsharing pokračuje v rozšiřování své nabídky. Poté, co na podzim loňského roku doplnila svůj vozový park na 240 Toyot Yaris Hybrid, nyní přidává také model Corolla. celý článek »

Maximálně 180 km/h! Volvo uvádí do praxe svůj závazek.

Volvo již nepustí z výrobní linky auto, které by nebylo vybaveno omezovačem rychlosti na hodnotě 180 km/h. Švédská automobilka tak dostála svému předsevzetí z loňského roku, které by mělo být dalším krokem vedoucím ke snížení počtu vážně či smrtelně raněných osob při autonehodách na... celý článek »

Električtí bratři: Peugeot e-Expert a Citroën Ë-Jumpy

Peugeot, ale také jeho sourozenec z rodiny PSA Citroën již před nějakým časem oznámili, že se jejich model Expert, respektive Jumpy dočká čistě elektrického pohonu. A nyní se slíbené stává realitou. Oba elektrifikované střední užitkové vozy dostanou elektropohon ve všech délkových verzích, k... celý článek »

Toyota Highlander: Velký hybrid (také) pro Evropu

Po představení malého SUV Yaris Cross doplňuje Toyota svou nabídku v Evropě na druhém konci rozměrového spektra s modelem Highlander. Velké SUV se u nás začne prodávat začátkem příštího roku. Je to druhé velké SUV, které si to namířilo ze Severní Ameriky do Evropy po Fordu Explorer. Ten je ovšem... celý článek »

Škoda Enyaq iV: Elektrický crossover

Škodovka poodhalila svůj první čistě elektrický model, pro který si vybrala název Enyaq. Aby se to nepletlo, tak jej ještě doplňuje označením iV, vyhrazeným pro elektrifikované modely automobilky, přestože spalovacího Enyaqu se nedočkáme, protože je postaven na platformě MEB, která ani zástavbu... celý článek »

Koncepční vozy: Laboratoř nápadů

Prakticky všechny automobilky představují své vize a nápady na technická a designová řešení svých vozů v podobě takzvaných „konceptů“, tedy aut, která se nikdy nedočkají sériové výroby, přesto přitahují, právě kvůli poselství, které obsahují, nemalou pozornost. celý článek »

Hlasujte

Jak vás postihla pandemie koronaviru v oblasti Fleet managementu?
Zatím nijak, žádné vozy jsme objednány neměli 59%
 
Měli jsme připraveny vozy k předání, ale rozhodli jsme se jejich převzetí odsunout na vhodnější dobu 18%
 
Měli jsme připraveny vozy k předání a převzali jsme je mimo standardní prostory 24%
 

Více »

© 2020 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr