Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 19. srpna 2020 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Den s Fleetem Praha bude

Vážení přátelé,

přiblížil se termín letošního jediného Dne s Fleetem, který se odehraje 10. září v Praze. Kvůli nedostatečné připravenosti původně plánovaného místa konání jsme museli přikročit ke změně a přesunout se na závodiště ve Velké Chuchli, kde budeme využívat nikoli starou betonovou tribunu, ale nové prostory tamního kolbiště. Místo je to podle mého názoru zajímavé, akce dostane zase trochu jinou atmosféru a mimo jiné nás díky zázemí v polootevřených stanech "ochrání" před případným zpřísňováním omezení akcí v uzavřených prostorech. A jak poslední události ukazují, přitvrzování vládních opatření po prvním září nás asi nemine. Den s Fleetem Praha tedy bude plně "open air" akcí, ale nebojte, nové napínané stany poskytují příjemné zázemí i v případě nějakého toho deště... Těším se tedy na setkání na Dnu s Fleetem Praha 2020. Více o akci se dozvíte v titulním článku tohoto newsletteru.     

Richard Plos, šéfredaktor

 

Den s Fleetem Praha má nové místo konání

Dne 10. září se odehraje letos jediný Den s Fleetem. Stane se tak v Praze, ovšem nikoli v původně plánovaném golfovém resortu Twin Chapels v Praze – Vinoři, ale na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli. celý článek »

Z Ioniqu se stává značka pro elektromobily od Hyundaie

Hyundai je další automobilkou, která se rozhodla nabízet své vozy pod samostatnou značkou. Využila přitom jméno svého modelu Ioniq. Během čtyř let pod ní představí tři nové elektrické modely. celý článek »

Lexus nabízí ojeté vozy v rámci značkového programu

České zastoupení Lexusu spustilo nový program s nabídkou prověřených ojetých vozů Lexus Select. Součástí programu jsou internetové stránky lexusselect.cz věnované prodeji skladových a ojetých vozů. celý článek »

Renault Megane v modernizovaném provedení: PHEV od 750 000 Kč

Současná generace Renaultu Megane se dočkala modernizace. Hlavní novinkou je provedení E-TECH 160 Plug-In Hybrid se systémovým výkonem 117 kW. K dispozici bude zatím modernizovaný bestseller Renaultu ve verzích hatchback a kombi, sedan bude k dispozici od příštího roku. Plugin je ovšem v nabídce... celý článek »

Škoda Enyaq se blíží. Na skicách jí to sluší

Škoda představí 1. září model Enyaq iV, své první SUV s čistě elektrickým pohonem, což je okamžik, který vnímá automobilka jako vstup do nové éry. A to i z hlediska designu, který tento přelom podtrhne. První vůz mladoboleslavské automobilky postavený na MEB, tedy speciální elektroplatformě... celý článek »

Kapesní opravné sady pro bezdušové pneumatiky

Největší domácí výrobce opravných materiálů FERDUS uvedl na trh novou řadu výrobků z vlastní produkce, kterými jsou kapesní opravné sety pro bezdušové pláště. Sady s označením AUTO Speed, MOTO Speed a BIKE Speed nabídnou možnost jednoduché okamžité opravy pro řidiče, motorkáře i... celý článek »

E.On instaluje 60 nabíječek od Siemensu. Jsou moderní, ale mají výkon jen 50 kW

Společnost Siemens Smart Infrastructure zvítězila ve veřejném výběrovém řízení a dodá 60 dobíjecích stanic v provedení 50 kW pro páteřní dobíjecí síť společnosti E.ON. celý článek »

PSA má novou elektroplatformu. Dojezd 650 km a výkon až 250 kW

Skupina PSA, která dnes sdružuje značky Peugeot, Citroën, DS, Opel a Vauxhall (a která se po spojení s FCA rozroste v rámci nového subjektu Stellantis o řadu dalších značek) zveřejnila první informace o své nové platformě pro elektromobily. Ta umožňuje dále optimalizovat čistě elektrický pohon a... celý článek »

Ministerstvo vnitra převzalo první vozy z 3294 objednaných

Ministerstvo vnitra České republiky pokračuje v obnově vozového parku. V následujících třech letech odebere téměř 3300 vozů značky Škoda pro všechny organizace resortu. Již letos dodá domácí automobilka více než 1250 vozidel. Včera jich zástupci ministerstva převzali prvních 35 v prostorách... celý článek »

DS nabízí zvýhodněné financování

Značka DS připravila ve spolupráci se společností ESSOX s.r.o. speciální nabídku financování pro zájemce o vozy této značky. celý článek »

FCA a PSA budou zastřešeny společností s novým názvem

Automobilky FIAT Chrysler Automobiles (FCA) a Peugeot Société Anonyme (PSA) pokračují v procesu sloučení, na jehož konci vznikne gigant zahrnující patnáct (!) automobilových značek a řadu dalších specializovaných výrobců komponent a technologických firem. Ti všichni zajistili v loňském roce... celý článek »

© 2020 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr