Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 6 | Datum: 3. září 2020 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Den s Fleetem Praha již za týden!

Již za týden proběhne v Praze letošní jediný Den s Fleetem. Akce pořádaná magazínem FLEET firemní automobily se odehraje v prostorách dostihového závodiště ve Velké Chuchli, konkrétně v open air prostorách nového kolbiště. Hlavním tématem akce je elektromobilita, k dispozici pro zkušební jízdy... celý článek »

Škoda Enyaq IV: Nejdražší škodovka je elektrická a má co nabídnout

Škoda Enyaq iV je na světě. Jaká je? Dnešním trendem motoristické žurnalistiky jsou fotky na kterých novinář provádí u popisovaného auta různé prostocviky. Tu na něco ukazuje, jinde rukou naznačuje něco, případně ještě lépe něco jiného. Nejinak tomu bylo také na premiéře první opravdové elektrické... celý článek »

Sixt patří mezi desítku firem oceněných v rámci programu BMC společnosti Deloitte

Česká republika má za sebou první ročník programu Best Managed Companies (BMC), který oceňuje kvalitu řízení předních soukromě vlastněných společností. Program pod záštitou renomované poradenské společnosti Deloitte a mezi desítku takto oceněných společností zařadil také jednu z automobilové... celý článek »

Modernizovaná Toyota Hilux má české ceny

České zastoupení Toyoty začalo v předprodeji nabízet novou Toyotu Hilux. Cena modernizovaného provedení, které je nejvýkonnější v historii, začíná na 735 000 Kč bez DPH a první vozy k zákazníkům dorazí na začátku prosince. Toyota zároveň připravila akční nabídku na dosavadní... celý článek »

© 2020 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr