Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 7 | Datum: 21. září 2020 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Den s Fleetem Praha nabídl bohaté možnosti testování

Letošní jediný Den s Fleetem se odehrál v netradičním prostředí dostihového areálu ve Velké Chuchli. Díky tomu se jednalo o plně "open air" akci. Součástí programu byla krátká konferenční část s panelovou diskusí a dvěma přednáškami, jako na každém Dnu s Fleetem se však především testovaly... celý článek »

Plug-in hybridní Citroën C5 Aircross začíná na 895 000 Kč

Citroën uvedl na náš trh plug-in hybridní provedení svého modelu C5 Aircross. V souvislost i s tím si značka pohrála se zkratkou SUV, kterou váže na výraz „Silent Urban Vehicle“ (tichý městský vůz). Ceny začínají na 895 000 Kč. celý článek »

Dvanáct Renaultů Zoe nabíjela trojice dobíječek ČEZ

Trio veřejných rychlodobíjecích stanic ČEZ ve středočeském Vestci má za sebou úspěšné dvouhodinové ověření fungování plně ostrovního provozu a pokrytí jednorázové poptávky na dobíjení. V rámci testu bylo souběžně dobíjeno šest elektromobilů na třech stanicích. celý článek »

Suzuki Swace: další klon od Toyoty

Suzuki to s klasickými auty v Evropě nevzdává, jakkoli zde boduje především svými SUV a crossovery. Svou nabídku totiž rozšíří o kombi nižší střední třídy s názvem Swace. Komu by elegantní linie vozu něco připomínaly, ten se nemýlí, podobně jako je již dříve představené plug-in hybridní SUV s... celý článek »

Elektrické dodávky od PSA znají české ceny

Tři značky skupiny PSA, Peugeot, Citroën a Opel oznámily ceny svých elektrifikovaných středních užitkových modelů. Peugeot e-Expert a Citroën Ë-Jumpy začínají na cenách od 899 900 Kč, Opel je se svým Vivarem-e nejlevnější. V rámci speciálních zaváděcích cen startuje na 670 000... celý článek »

Volkswagen osobní vozy mění šéfa. Bude jím Patrik Fejtek

Novým vedoucím divize Volkswagen osobní vozy u domácího zastoupení značky se stane počínaje 1. říjnem 2020 Patrik Fejtek. Tuto pozici převezme od Jiřího Štočka, který ze struktury Porsche holdingu odchází. celý článek »

DPP převzal 59 užitkových Peugeotů

Ve vozovém parku Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) došlo v poslední době k několika změnám od jmenování vedoucího obnovené jednotky vnitropodnikové dopravy, kterým se stal Pavel Novotný, až po strategické změny v oblasti systému pořizování a správy vozidel. celý článek »

Nový Mercedes-Benz Třída S: Digitalizace pokračuje

Mercedes-Benz představil svou vlajkovou loď, novou třídu S. V kategorii velkých prémiových sedanů se s modelem továrního označení W223 hodlá opět ujmout královského trůnu. Technické vymoženosti i rozměry tomu rozhodně napovídají. celý článek »

Škoda Enyaq IV: Nejdražší škodovka je elektrická a má co nabídnout

Škoda Enyaq iV je na světě. Jaká je? Dnešním trendem motoristické žurnalistiky jsou fotky na kterých novinář provádí u popisovaného auta různé prostocviky. Tu na něco ukazuje, jinde rukou naznačuje něco, případně ještě lépe něco jiného. Nejinak tomu bylo také na premiéře první opravdové elektrické... celý článek »

© 2020 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr