Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 8 | Datum: 5. listopad 2020 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Mercedes-Benz Třídy E v novém: úspornější motory a lepší výbava

Mercedes-Benz Třídy E, nejprodávanější prémiový vůz vyšší střední třídy v České republice, byl uveden na trh ve výrazně modernizovaném provedení. Přináší širokou nabídku pohonných jednotek včetně sedmi plug-in hybridních verzí a také bohatší výbavu. celý článek »

Hyundai a Kia jsou novými akcionáři v projektu Ionity

Projekt sítě výkonných dobíjecích stanic Ionity dostal nový impuls. Poté, co bylo vloni na podzim oznámeno, že se k iniciativě automobilek Volkswagen, Audi, Mercedes-Benz, BMW a Porsche připojí také skupina HMC, se nyní tento proces dovršil. Korejská skupina značek Hyundai a Kia totiž oznámila, že... celý článek »

Bohemia Energy si vybrala škodovky od VFS

Společnost Bohemia Energy nedávno provedla výběrové řízení na pořízení nových osobních vozidel formou operativního leasingu. Zvítězil v něm Volkswagen Financial Services, který dodá vozy Škoda Scala a Octavia. celý článek »

Plug-in hybridní Sorento nepřišlo o prostor

Kia ukázala „vnitřnosti“ nového Sorenta v provedení Plug-in hybrid, které se začne prodávat na jaře příštího roku. Ani v tomto provedení nepřišel největší SUV model značky v Evropě o možnost sedmimístného uspořádání, nebo objemný zavazadelník. celý článek »

Nový Renault Trafic dostal nové motory i interiér

Renault představil modernizovaný model Trafic. Vedle změn na karoserii jsou hlavními změnami zcela nový interiér a pozměněná nabídka motorů. Týká se to jak užitkové, tak osobní verze. celý článek »

Ford snížil ceny u Kugy, Pumy a Focusu. Navíc má atraktivní financování

Ford se rozhodl přistoupit na našem trhu k výraznému snížení cen u klíčových modelů osobních vozů. Ceny se v některých případech snižují až o 50 000 Kč. Akce se vztahuje na modely Kuga, Puma a Focus a platí do konce roku. celý článek »

Toyota Mirai bude v příštím roce uvedena na český trh

Toyota pokračuje s vývojem a prosazováním vodíkových aut. Od roku 2014, kdy začala prodávat první generaci modelu Mirai, se tyto vozy objevily u různých uživatelů jak privátních, tak firemních. Provozuje je například už patnáct měsíců firma Noot Passenger v nizozemském Haagu, a to pro přepravu... celý článek »

Dacia Spring Electric: První dostupný elektromobil?

Elektromobily se objevují v nabídce dalších a dalších značek. Nově se mezi ně zařazuje také Dacia, která představila model Spring Electric. Je to malé městské auto, určené nejen k přepravě maximálně čtyř osob, ale také třeba, v užitkové verzi, pro rozvážku zboží. celý článek »

© 2020 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr