Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 22. července 2021 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Zúčastněte se průzkumu Firemní mobilita 2021, získáte data, speciál a můžete i soutěžit

Magazín FLEET firemní automobily je partnerem celostátní ankety Firemní mobilita 2021, jejímž cílem je zmapovat současnou situaci ve fleet managementu a vysledovat trendy, které budou odvětvím hýbat v nejbližších letech. Hlavním pořadatelem ankety je leasingová společnost Business Lease. Budeme... celý článek »

GLS nakupuje čtrnáct elektrických dodávek

Mezinárodní balíkový přepravce GLS výrazně rozšiřuje v České republice svůj vozový park. V přepravní síti společnosti přibude dalších 14 dodávek na elektrický pohon. První vůz značky MAN úspěšně rozváží balíky na depu v Hulíně od letošního února. Nasazení elektrododávek je součástí GLS programu... celý článek »

Nový Opel Astra: Poprvé s elektrikou

Opel pokračuje ve svém „přerodu“, během nějž se paradoxně v rámci francouzské automobilky PSA vydal na cestu ke svým německým kořenům. Dnes už je francouzská kuratela naředěna spojením PSA s FCA do uskupení Stellantis, Opel v ní ovšem zůstává nadále jedinou německou značkou a s novou Astrou staví... celý článek »

LeasePlan zavedl digitální kartu vozidla

Řidiči, kteří jezdí ve vozech pronajatých formou operativního leasingu od společnosti LeasePlan, si mohou nově do mobilního telefonu stáhnout digitální kartu vozidla. Najdou v ní všechny potřebné informace o automobilu i o službách, na které mají v rámci operativního leasingu nárok. Zároveň se... celý článek »

U DoDo otestovali minielektromobil AMI. Jak si vedl?

Startup DoDo, který se specializuje na městskou logistiku, má za sebou další ostrý test nasazení elektromobilu do své rozvozové flotily. Součástí vozového parku DoDo se dočasně stal unikátní kompaktní elektromobil Citroën Ami, který DoDo nasadilo na expresní rozvoz jídla z KFC. DoDo zvažuje přechod... celý článek »

Toyota chystá baterie nové generace

Toyota pracuje na novém typu akumulátorových článků pro baterie elektromobilů. Jedná se o články s pevným elektrolytem, což je nadějná technologie zajišťující nejen vyšší energetickou hustotu, ale navíc také zvýšenou bezpečnost baterie. celý článek »

Arval CZ má nového generálního ředitele

Na nejvyšším postu domácí pobočky společnosti Arval došlo ke změně. Arnaulta Leglaye střídá opět domácí manažer, kterým je Aleš Polák. celý článek »

Hlasujte

Jak vás postihla pandemie koronaviru v oblasti Fleet managementu?
Zatím nijak, žádné vozy jsme objednány neměli 59%
 
Měli jsme připraveny vozy k předání, ale rozhodli jsme se jejich převzetí odsunout na vhodnější dobu9%
 
Měli jsme připraveny vozy k předání a převzali jsme je mimo standardní prostory34%
 

Více »

V tomto čísle

  • Efektivní nabíjení flotily elektromobilů
  • Budoucnost s lehkými otazníky
  • Boj o vliv
  • Čtrnáct značek pod jednou střechou

Více »

© 2021 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr