Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 3. března 2022 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Novinky ze světa správy vozových parků

Vítejte u prvního letošního newsletteru magazínu FLEET firemní automobily. Přečtěte si poslední aktuality z našeho webu. Sledujte náš Český fleetový barometr, indikátor nálady ve světě fleetů a fleet managementu. Správnou volbu při správě vozového praktu vám přeje redakce. Další aktuality sledujte na truck-business.cz a pneurevue.cz.

MULTIWASH - řešení pro váš vozový park

Mobilní aplikace MULTIWASH - komplexní a inovativní nástroj pro udržitelné mytí vozového parku a péči o řízení. ​Staráme se o váš vozový park, staráme se o životní prostředí. celý článek »

Český fleetový barometr startuje

Po čtyřech letech licenční spolupráce se časopis FLEET firemní automobily vrací do vydavatelství Club 91, s.r.o., kde v roce 2004 vyšlo jeho první číslo. Plán založit médium v oblasti správy vozových parků vznikl v dubnu 2004 a na podzim vyšlo první, okamžitě velmi úspěšné číslo. Za téměř osmnáct... celý článek »

CUPRA Leon e-Hybrid s technickým vylepšením

(TZ: Seat) CUPRA Leon v karosářských verzích 5dveřový hatchback a rodinné kombi Sportstourer nabízí jedinečné zážitky z jízdy díky řadě velmi vyspělých pohonů včetně dvou plug-in hybridů, dynamickým podvozkovým technologiím a vnějšímu i vnitřnímu designu, který kombinuje sportovnost se... celý článek »

Modelová řada ŠKODA ENYAQ iV s ještě delším dojezdem

(TZ:Škoda Auto)Nový software prodlužuje maximální reálný dojezd čistě elektrické řady vozů ŠKODA ENYAQ iV, zkracuje dobu nabíjení, zvyšuje komfort a optimalizuje provoz. V modelech ENYAQ COUPÉ iV vyráběných od února 2022 používá ŠKODA novou verzi softwaru ME3, která bude nainstalována i ve všech... celý článek »

Sklad vozů společnosti GEFCO v Kolíně obsluhují nově elektromobily

(TZ:GEFCO Česká republika s.r.o.)Společnost GEFCO, evropská jednička v logistice pro automobilový průmysl, vyměnila vozidla obsluhující sklad hotových vozů v Kolíně za elektromobily. Díky investici sníží firma produkci CO2 o více než 5 tun ročně. Výměna vozů pro rozvoz jockeyů je součástí komplexní... celý článek »

Nová Mazda CX-60 podle koncepce kaičó

(TZ: Mazda Motor Česká republika) Zbrusu nový plug-in hybrid Mazda CX-60 se vyznačuje elegantním a dynamickým stylem podle nejnovější podoby designové filozofie Kodo, díky níž dokáže Mazda vdechnout svým vozům život. V novém, působivém SUV s motorem vpředu a pohonem zadních kol se Kodo snoubí s... celý článek »

Znovuzrození legendy: elektrický ID. Buzz

(TZ:Volkswangen užitkové vozy) Světová premiéra konceptu ID. BUZZ1 na detroitském autosalonu v lednu 2017 vyvolala po celém světě senzaci. Nadšené ohlasy nedovolily rozhodnout jinak: koncepční vůz musel být převeden do sériové výroby. Následovalo pět let intenzivních vývojových prací. Nyní nastává... celý článek »

Jak ušetřit za provoz automobilu?

(TZ: Anytime carsharing) Odpovídá Milan Beutl, ředitel společnosti Anytime carsharing celý článek »

Renault odhaluje nový koncept

(TZ:Renault) Renault představuje upoutávku na nový koncepční vůz, který ztělesňuje závazky jeho strategie udržitelného rozvoje: životní prostředí, bezpečnost, inkluze. Tento vůz s vodíkovým motorem ztělesňuje cestu dekarbonizace skupiny a značky Renault a její pokroky realizované v oblasti... celý článek »

Porsche představuje Macan T

(TZ:Porsche Inter Auto CZ) Společnost Porsche uvádí nový derivát SUV Macan s velmi dynamickým nastavením. Porsche Macan T tak doplní modelovou řadu toho úspěšného SUV. celý článek »

Hlasujte

Jak vás postihla pandemie koronaviru v oblasti Fleet managementu?
Zatím nijak, žádné vozy jsme objednány neměli 34%
 
Měli jsme připraveny vozy k předání, ale rozhodli jsme se jejich převzetí odsunout na vhodnější dobu 7%
 
Měli jsme připraveny vozy k předání a převzali jsme je mimo standardní prostory 61%
 

Více »

V tomto čísle

  • Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2022...

Více »

© 2022 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr