Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 4 | Datum: 10. listopad 2022 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Speciál Fleetu na téma elektromobilita

10. listopadu, v den zahájení výstavy e-Salon, kde je Fleet mediálním partnerem, vychází tematický speciál Fleetu "Green Car". Podívejte se na výběr článků z jeho obsahu. Časopis můžete získat společně s týdeníkem Ekonom, číslem, které vychází 10.11., případně v elektronické podobě na alza.cz.  Nebo se zastavte na e-Salonu, kde bude Green Car ve volné distribuce. 

Budoucnost elektromobility

Automobily, a nejen ty osobní, budou jednou pohánět výhradně elektromotory. Kdy k tomu dojde? Evropská unie i sami automobiloví výrobci sice deklarují nějaké letopočty, tu 2030, tu 2035, coby konec spalovacích motorů, ale nakolik se budou tyto plány krýt s realitou, to je věc druhá. Současná... celý článek »

LeasePlan zasílá řidičům důležitá upozornění přímo do mobilu pomocí digitální karty

Společnost LeasePlan rozšířila funkce digitální karty DriverPass, kterou si od loňského roku mohou do svých mobilů bezplatně nahrát všichni řidiči, kteří využívají vozy formou operativního leasingu. „Novinka spočívá v zasílání notifikací, které řidiče upozorňují na důležité úkony spojené s provozem... celý článek »

Elektromobilita v nákladní dopravě: Mercedes Truck

V současné době Mercedes-Benz nabízí a prodává model eActros 300/400, což je z akumulátorů poháněný plně elektrický nákladní automobil v provedení podvozek 4x2 nebo 6x2 pro různé nástavby, určený pro městskou rozvážku v pro provoz sólo i v soupravě do 40t, s dojezdem 220-400km podle provedení a... celý článek »

Pro firmy malé i velké

ŠKODA Fleetový program zastřešuje dodávky vozů do firemních flotil po celé České republice. Velkoodběratelé tvoří významnou část tuzemských klientů, neboť vozy ŠKODA jsou pro svoji spolehlivost a vysokou zůstatkovou hodnotu mezi fleetovými zákazníky dlouhodobě populární. A navíc – fleetovým... celý článek »

Volkswagen Financial Services udává tempo elektromobilitě

Elektromobilita je nejen v automobilových médiích téma číslo jedna. Zdá se, že v Česku neexistuje nikdo, kdo by na problematiku elektromobility neměl názor. celý článek »

Důvtipný ochránce

Volvo začátkem listopadu uvede první model nové generace – Volvo EX90. Půjde o plně elektrické SUV, které se v duchu nejlepších tradic značky může pochlubit nejvyšším bezpečnostním standardem ze všech dosud uvedených modelů Volvo. celý článek »

Jízda pod sluncem

Automobilka Subaru je dobře známá svým osobitým přístupem k technickému řešení vozidel. Již před mnoha lety vsadila na takzvaný symetrický pohon, tedy na kombinaci plochého motoru koncepce „Boxer“ a pohonu všech kol, a co nejpříznivější rozložení hmotnosti na nápravy. Nyní přichází dějinná... celý článek »

Hlasujte

Kolik procent vašeho fleetu jste provozně schopni obsluhovat elektromobily a/nebo plug-in hybridy?
Méně než 5 % 19%
 
6 - 30 % 10%
 
31 - 50 % 4%
 
51 - 70 % 0%
 
tři čtvrtiny a více 69%
 

Více »

V tomto čísle

  • Budoucnost elektromobility
  • LeasePlan zasílá řidičům důležitá upozornění přímo do mobilu pomocí digitální karty
  • Elektromobilita v nákladní dopravě: Mercedes Truck
  • Pro firmy malé i velké
  • Volkswagen Financial Services udává tempo elektromobilitě
  • Důvtipný ochránce
  • Jízda pod sluncem

Více »

© 2022 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr