Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 8 | Datum: 8. července 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Toyota začala prodávat Auris Hybrid v provedení kombi

Toyota začala na našem trhu prodávat přelomový model: první kombi nižší střední třídy s plně hybridním systémem pohonu. Nový Auris Hybrid Touring Sports je od začátku nabízen za zvýhodněné ceny oproti „standardním“. Ve výbavovém stupni Active je hybridní kombi k dispozici za 514 900 Kč, ve vyšší... celý článek »

Podle organizace Which? je Škoda nejlepší značkou ve Velké Británii

Škoda je podle britské organizace na ochranu spotřebitelů Which? nejlepší automobilovou značkou ve Velké Británii. Mladoboleslavská automobilka byla oceněna titulem Best car manufacturer a jedná se o již druhé prvenství značky Škoda v této anketě od roku 2010. celý článek »

Jedenáct milionů motorů ze Škodovky

Automobilka Škoda slaví zajímavé jubileum. Právě dnes vyrobila jedenáctimiliontý motor ve své historii. Jednalo se o agregát 1.4 TSI řady EA211. Motory se v Mladé Boleslavi vyrábí od roku 1899, nejprve byly určeny pro motocykly, od roku 1905 se montovaly i do automobilů. celý článek »

Úsvit automatů

Na trh jednou přijdou automobily s automatickým řízením. Nebude to zítra, ale také se nejedná o žádnou sci-fi. Šéfové automobilek takovou budoucnost automobilismu vnímají pozitivně, upozorňují ale, že je ještě zapotřebí nejen dalšího vývoje, ale také řady změn v legislativě (ta stávající... celý článek »

Kallas neuspěl, každoroční technické prohlídky zamítnuty

Návrh Evropské komise na častější technické kontroly automobilů v Evropském parlamentu neprošel. Návrh eurokomisaře pro dopravu Siima Kallase počítal u aut starších šesti let s technickou kontrolou každý rok. V praxi tak u nás, stejně jako v řadě jiných zemí zůstává povinnost první technické... celý článek »

Ford Transit Connect by měl být podle automobilky nejúspornější

Ford dnes oznámil, že nový užitkový model Ford Transit Connect, který se začne prodávat během letošního roku, bude mít nejnižší spotřebu paliva ve své třídě. Kombinovaná spotřeba verze kompaktní dodávky Transit Connect ECOnetic činí podle evropské normy (715/2007) pouze 4,0 l nafty na 100 km, což... celý článek »

GM a Honda společně při vývoji palivových článků

Automobilky General Motors a Honda dnes informovaly o podepsání dohody, podle které budou spolupracovat na vývoji palivových článků nové generace a na technologii zásobování vodíkem. Spolupráce, která poběží až do roku 2020 zahrnuje výměnu poznatků při vývoji, synergické úspory a také společnou... celý článek »

Nová Mazda 3 se představuje

Mazda ukázala světu novou generaci modelu 3. Kompaktní hatchback designem karoserie navazuje na motivy a postupy Kodo, použité při tvorbě větší Mazdy 6 či předtím SUV CX-5. Mazda 3 je ale samozřejmě klasickým hatchbackem. celý článek »

Hlasujte

Kterou nákladovou položku sledujete ve vozovém parku především?
Rozdíl mezi vstupní a zůstatkovou cenou43%
 
Náklady na pohonné hmoty43%
 
Vstupní cena16%
 

Více »

© 2013 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr