Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 16 | Datum: 2. prosinec 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Škoda Superb: důstojný reprezentant

Škoda patří mezi automobilky, které se dokázaly v poměrně krátkém časovém horizontu prosadit ve vyšších patrech automobilové hierarchie. Návrat do střední třídy rozhodně nebyl snadný, model Superb ale zákazníky přesvědčil, dočkal se druhé generace, karoserie kombi a s nejnovější modernizací má... celý článek »

ČEZ převzal dva elektromobily Nissan Leaf

Včera převzali zástupci Skupiny ČEZ k užívání první dva vozy Nissan Leaf. Předání proběhlo u rychlodobíjecí stanice elektromobilů v centrále Skupiny ČEZ za přítomnosti Pavla Cyraniho, ředitele divize strategie Skupiny ČEZ a Zdeňka Fořta, Country managera společnosti Nissan pro Českou republiku.... celý článek »

Fleet Europe Forum 2013 se zaměřilo na východní Evropu, strategické procesy a technologie

Praha včera hostila největší evropské setkání fleetového odvětví. Konference Fleet Europe Forum proběhla v hotelu Hilton za účasti šesti stovek účastníků. Navázalo na ni vyhlášení cen Fleet Europe Awards 2013. Ocenění International Fleet Manager of the Year získal Luc Dendievel ze společnosti... celý článek »

Nová generace velkého Transitu je tady. Ceny od 449 900 Kč.

Domácí zastoupení Fordu zveřejnilo ceny nejnovějšího přírůstku do své rodiny užitkových vozů, tzv. velkého Fordu Transit. Půjde o kompletní řadu dodávek s objemem skříně až 15,1 m3 od klasických vanů přes podvozky a varianty pro kombinovanou přepravu osob a nákladu až k osmnáctimístnému... celý článek »

Nové motory od Hondy: úsporná a výkonná turba

Automobilka Honda včera zveřejnila první informace o připravovaných zcela nových motorech VTEC TURBO, které se stanou součástí rozšiřující se řady Earth Dreams Technology. Nové motory o zdvihovém objemu 1,0 l, 1,5 l a 2,0 l se podle automobilky budou vyznačovat špičkovými výkony a nízkou spotřebou... celý článek »

Druhá pokuta pro Lesy ČR

Státnímu podniku Lesy České republiky vyměřil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže již druhou pokutu za nákup dvou vozů značky Audi, které společnost realizovala v roce 2008 bez otevřeného výběrového řízení, jak ukládá zákon. Lesy tak musí zaplatit pokutu ve výši 140 000 Kč. Již dříve byla za... celý článek »

Nejlepší policejní auto? Podle Švédů Volvo XC 70!

Po práci na novém, speciálně navrženém podvozku pro policejní vozy se Volvo nyní aktivně snaží významně zvýšit své prodeje v policejním segmentu po celém světě. Kvality nového podvozku vyzdvihla švédská policie, která po vyčerpávajících testech označila Volvo XC70 D5 AWD 2014 jako nejlepší vůz... celý článek »

Hlasujte

Využíváte ve správě fleetu služeb autopůjčoven?
Ne, tuto službu nevyužíváme nikdy 32%
 
Využíváme výjimečně v případě nenadálých výpadků vlastních aut 35%
 
Namísto velkého car poolu si ve špičkových situacích pomůžeme auty z půjčovny 26%
 
Ano, spolupracujeme s konkrétní autopůjčovnou na pravidelné bázi 9%
 

Více »

V tomto čísle

  • Pouští a pralesem
  • Ford Transit Custom Sport Van 2.2 TDCi
  • Zmýlená zaplatí
  • Příchod velkého bratra
  • Řidiči hromadného ničení
  • Povolání: fleet manažer

Více »

© 2013 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr