Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 23. února 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Tour de Fleet jako prostor pro aktuální fleetová témata

Letošní seriál fleetových akcí Tour de Fleet 2015 se bude od předchozích let lišit nejen počtem pořádaných Dnů s Fleetem, ale i v dalších ohledech. Například skladbou přednáškové části, ve které budou větší měrou než doposud zastoupeny nekomerční přednášky. celý článek »

Ford nabízí zvýhodněný servis filtru pevných částic

Domácí zastoupení značky Ford je znepokojeno nabídkami na odstraňování filtrů pevných částic z vozů vybavených dieselovými motory. Takové úpravy jsou nejen nelegální, ale zároveň významně zatěžují životní prostředí. Proto se Český Ford rozhodl nabídnout majitelům vozů této značky cenově dostupný... celý článek »

Zentiva roste a s ní i její vozový park

Společnost Zentiva je třetí největší společností zaměřenou na výrobu generických léčiv v Evropě a v současnosti silně roste. Její historie sahá až do 15. století a na trhu s generickými přípravky má velmi dobré jméno. celý článek »

Nová Škoda Superb: Nomen Omen

Škoda představila v pražském Fóru Karlín ve světové premiéře svůj nový model. Lakonické konstatování nemůže vystihnout význam události, neboť domácí značka, která se řadí po bok nejstarších a nejtradičnějších výrobců automobilů na světě, představila auto, jaké dnes umí jen vybraná společnost... celý článek »

Hlasujte

Kolika akcí Tour de Fleet 2015 se plánujete zúčastnit?
Všech0%
 
Pěti0%
 
Čtyř50%
 
Tří 0%
 
Dvou0%
 
Přijedu na jeden Den s Fleetem0%
 
Přijedu jen na Fleet Festival50%
 

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr