Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 6 | Datum: 2. března 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nominační proces v plném proudu, nové číslo Fleetu a další novinky

Nominační proces na letošní ročník ankety o Hankook Firemní auto roku 2015 je v plném proudu. Přečtěte si, jaké značky zatím nominovaly své modely. Blíží se i první akce letošní Tour de Fleet - Den s Fleetem v Plzni, který se koná 23. dubna. Nezmeškejte přihlášku na tuto akci, koná se v planetáriu centra Techmania, kde je počet míst omezen. Prověřte též květnový termín jedinečného Dne s Fleetem na okruhu v Mostě.  Informace a přihlášky na  Tour de Fleet 2015 zde. Nezapomeňte, že Tour de Fleet je nejkomplexnější akcí svého druhu v ČR, a pokud chcete načerpat opravdu kvalitní informace o fleetovém byznysu a navázat hodnotné obchodní kontakty, zamiřte právě na "Tour". Tento týden rovněž vychází nové číslo časopisu Fleet. Podívejte se na výběr článků zde. A celé číslo si můžete přečíst v předstihu a za zvýhodněnou cenu  zde.

Prvních devatenáct nominací v anketě Hankook Firemní auto roku 2015

Dnes byla oficiálně zahájena anketa ALD Automotive Fleet Awards 2015 včetně její samostatné části, kterou je Hankook Firemní auto roku 2015. Počínaje dnešním dnem může široká veřejnost nominovat produkty a služby na stránkách www.fleetawards.cz, zastoupení automobilových značek našeho trhu zase... celý článek »

Atlety budou vozit v Praze vozy SEAT

Tento týden bude v Praze zahájeno 33. halové mistrovství Evropy v lehké atletice. Organizátoři mají k dispozici flotilu nových vozů SEAT, kterou španělská značka poskytla jako národní dodavatel této významné sportovní akce. celý článek »

Opel uvede nový agregát 2.0 CDTI

Opel si naplánoval na roky 2014 až 2018 produktovou ofenzívu s 27 novými modely. Neméně ambiciózní je také v oblasti motorů, protože ve stejném období chce uvést 17 nových pohonných jednotek. celý článek »

Philip Morris se zamyslí nad způsobem financování svých aut

Společnost Philip Morris patří k největším tabákovým výrobcům na světě a výrobní zázemí má také v České republice. Její vozový park má zhruba tři stovky aut, v drtivé většině osobních. Prakticky od začátku působení společnosti na našem trhu, tedy již pětadvacet let jej má na starosti Petr Králíček,... celý článek »

Peugeot představuje modernizovaný Partner

Peugeot modernizuje svou úspěšnou užitkovou řadu Partner včetně osobní verze Tepee. Poprvé je představí na autosalonu v Alžírsku (18.- 28. března 2015). Z hlediska vnějšího vzhledu došlo ke změně přídě, která díky tomu navazuje na současný design ostatních modelů... celý článek »

Fleety v centru pozornosti

Péče o firemní zákazníky může mít ze strany importéra aut více podob. Někde postačí několik základních rad, pravidel a tabulek slev pro prodejce u dealerů, jinde budují systém a zázemí s komplexními službami. Mercedes-Benz je ten druhý případ. Díky vlastním dealerstvím může automobilka o své... celý článek »

Změna je život

Co do počtu prodaných aut je mnichovské BMW vládcem prémiového segmentu, i když náskok před rivaly ze Stuttgartu nebo Ingolstadtu není v globálním měřítku velký. Aby si pozici jedničky udržela, provádí značka BMW z pohledu zarytých tradicionalistů „psí kusy“, když na trh uvádí auta, jaká by ještě... celý článek »

Teorie velkého třesku

Změny car policy jsou ve většině firem předmětem mnoha diskusí. Nejvíce pozornosti přitahuje výběr nových aut nebo změny počtu vozidel ve firmě. Důvody změn bývají různé, většinou se jedná o snahu ušetřit. celý článek »

Vyhoďme ho z kola ven

Nákup vozidel do majetku u nás stále preferuje významná část firem. Důvody jsou různé, od vratky DPH v plné výši až třeba po využití úvěrového financování, u kterého ani jinak než do majetku auta pořídit nelze. V každém případě tím firma svůj hmotný majetek rozšíří o automobily, které bude účetně... celý článek »

Hlasujte

Kolika akcí Tour de Fleet 2015 se plánujete zúčastnit?
Všech 10%
 
Pěti 0%
 
Čtyř 19%
 
Tří 0%
 
Dvou 28%
 
Přijedu na jeden Den s Fleetem 28%
 
Přijedu jen na Fleet Festival 19%
 

Více »

V tomto čísle

  • Fleety v centru pozornosti
  • Změna je život
  • Teorie velkého třesku
  • Vyhoďme ho z kola ven

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr