iFLEET » Aktuální číslo

FLEET 5 / 2018

 
 

Vybrané články

Užívat si chytře

Užívat si chytře

Dnes

Přístup řízení vozových parků s podporou TCO (Total Cost of Ownership) je rozšířen v českých firmách stále ještě menšinově, podle studie Český fleet 2018 zatím zhruba ve 24 procentech případů. Ještě méně je firem, které... celý článek »

 
Když něco nefunguje

Když něco nefunguje

Dnes

Přestože se nám různé značky snaží namluvit něco jiného, pravdou je, že ještě nikdo nikdy nevyrobil auto, které by se občas neporouchalo. V některých případech to může být chyba fatální, v jiných je to jen „drobnost“,... celý článek »

 
Ve víru unifikace

Ve víru unifikace

Dnes

Unifikace může znamenat mnohé. Třeba spojení konstrukce podvozku a karoserie do samonosného celku, anebo také sdílení konstrukčních skupin větším množstvím jednotlivých typů. Ve druhém případě jde o rozšíření fenoménu... celý článek »

 
Auta pro snazší život

Auta pro snazší život

Dnes

Automobilový prémiový segment je doma především v Německu, i když tam nevznikl. Za jeho vznik patří díky spíše britským a italským automobilkám. Z evropských automobilových velmocí je jedna, která v této oblasti v... celý článek »

 
Kuchařka Car Policy V: Skladba vozového parku

Kuchařka Car Policy V: Skladba vozového parku

Dnes

Seriál roku 2018 se věnuje dopodrobna tvorbě interních pravidel akvizice a provozu firemních vozidel. Velmi populární jsou napříč firmami diskuse o používaných značkách nebo modelech vozidel. Jak by měla Car Policy tato... celý článek »

 
Taktický souboj

Taktický souboj

Dnes

Česká armáda stojí před celou řadou významných akvizičních programů. Náhrada dosluhujících terénních osobních vozidel se v porovnání s novými obrněnými pásovými transportéry nebo víceúčelovými vrtulníky může jevit jako... celý článek »

 
 
 

Mimořádná vydání

Tour de Fleet 2018 - registrace

Den s Fleetem 2018Pardubice

Newsletter

Archiv
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz