Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 8 | Datum: 2. dubna 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Plzeň se blíží, registrujte se ještě dnes!

Již za tři  týdny, přesně 23. dubna, proběhne v plzeňské Techmanii první letošní Den s Fleetem v rámci Tour de Fleet 2015. Registrujte se do Plzně, nebo na následující akce v Mostě (20. května) a Ostravě (18. června) ZDE. Zažijete největší přehlídku osobních a lehkých užitkových vozů na jednom místě, hodnotné přednášky, doprovodný program, setkání se zajímavými lidmi a získáte možnost vyhrát zajímavé ceny našich Partnerů, např. lednice Eberspaecher. Staňte se svědky největších setkání na poli pořizování a správy vozových parků v ČR v letošní roce. Účast pro zástupce fleetových společností a partnerů letošních akcí zdarma, pro ostatní dodavatele fleetů (kteří nejsou partnery) vstupné 1000 Kč.  

Přehled nominací k 1. 4. 2015

Posledním dnem března byly oficiálně ukončeny nominace do letošní ankety Hankook Firemní auto roku. Své nominace však ještě dokončuje několik značek, takže i letos počet nominací překročí padesátku. Členové manažerské poroty tak budou mít i v letošním roce svou činnost velmi pestrou a zajímavou.... celý článek »

Představí se i dealeři

Nový model fleetových setkání pod hlavičkou Tour de Fleet zvýšil zájem a angažovanost také auto dealerů, zejména těch multiznačkových s definovanou politikou vůči firemním zákazníkům. Takových firem na českém trhu přibývá, což je i v souladu s evropskými trendy. Partnerem prvního Dne s Fleetem... celý článek »

Bonett otevřel novou CNG stanici v Říčanech, do konce roku by jich mohlo přibýt až patnáct

Společnost Bonett patří k významným provozovatelům plnicích CNG stanic. V současnosti jich provozuje čtrnáct, z toho třináct veřejných, a do jejich výstavby investovala již více než 150 milionů korun. Síť se bude dále rozšiřovat, do konce roku 2016 by chtěla společnost provozovat čtyřicet stanic. ... celý článek »

Mercedes zahajuje prodej třídy V s pohonem 4x4 a očekává rekordní rok

Značce Mercedes-Benz se u nás vloni velmi dařilo, neboť zaznamenala svůj vůbec nejúspěšnější rok na českém trhu. Celkem si našlo majitele 3200 nových osobních vozů s třícípou hvězdou, což je meziroční nárůst o 24 procent. celý článek »

Nejluxusnější Range Rover: SVAutobiography

Land Rover představí na mezinárodním autosalonu v New Yorku model Range Rover SVAutobiography. Byl vytvořen v technickém středisku divize Special Vehicle Operations (SVO) ve Velké Británii a může se pochlubit řadou vylepšení oproti standardnímu modelu. celý článek »

Jaguar představil netradičně nový model XF

Automobilka Jaguar představila v Londýně novou generaci modelu XF. Učinila tak netradičně: vůz přejel řeku Temži na visutých lanech v samotném centru londýnské obchodní čtvrti Canary Wharf. celý článek »

Nový Espace se přesunul od MPV mezi crossovery

Renault představil pátou generaci modelu Espace, ve které se tento zakladatel segmentu velkých MPV mění v crossover a již není koncipován s důrazem na co největší vnitřní prostor. Namísto toho nabídne mnohem více stylu a image. celý článek »

Arval získal významného klienta, společnost EPH

Leasingová společnost Arval CZ dodá v roce 2015 více než 800 vozidel společnosti Energetický a průmyslový holding (EPH), která zahrnuje více než 60 podniků z oblasti těžby uhlí, výroby tepla a elektřiny z klasických i obnovitelných zdrojů včetně distribuce těchto energií, stejně jako obchodu s... celý článek »

Hlasujte

Kolika akcí Tour de Fleet 2015 se plánujete zúčastnit?
Všech 4%
 
Pěti 4%
 
Čtyř 14%
 
Tří 11%
 
Dvou 21%
 
Přijedu na jeden Den s Fleetem 28%
 
Přijedu jen na Fleet Festival 21%
 

Více »

V tomto čísle

  • Fleety v centru pozornosti
  • Změna je život
  • Teorie velkého třesku
  • Vyhoďme ho z kola ven

Více »

© 2015 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr