Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 6 | Datum: 8. března 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

FLEET vstupuje do 13. ročníku, první letošní číslo je tu

Právě vychází první letošní vydání magazínu FLEET, které zahajuje 13. ročník časopisu. Zajistěte si předplatné ZDE, přečtěte si on-line verzi čísla nově na Alza Media nebo úplně zdarma výběr několika článků čísla. Nezapomeňte, že nejlepší firemní auta si můžete prohlédnout a vyzkoušet již na první akci Tour de Fleet 2016 na Masarykově okruhu v Brně. Přihlásit se můžete ZDE. Akci podporuje Regionální Hospodářská komora v Brně a další profesní svazy. A čekejte na další novinky, které pro Vás letos chystáme.

Přípravy na více frontách

Značka Hyundai je dnes globálně respektovaným hráčem automobilového trhu. Důvod je jasný a zřejmý: na rozdíl od dob, kdy její nabídce dominovaly na evropském trhu modely jako Elantra či Sonata, má dnes velmi ambiciózní portfolio jak co do kvality produktu, tak šíře nabídky. A na obojím navíc stále... celý článek »

Školení řidičů referentů nemusí být otravná povinnost

Vyzkoušejte sami – po registraci získáte 5 školení BOZP podle vlastního výběru zdarma. Odkaz naleznete níže v textu.Nedílnou součástí činnosti každého zaměstnavatele je povinnost (předepsaná zákonem 262/2006 Sb. – Zákoníkem práce) zajišťovat školení řidičů referentů (řidičů vozidel do 3,5 tuny),... celý článek »

Konference Connected Fleets Europe se vrací do Amsterodamu

Konference Connected Fleets Europe (Amsterdam, 19. – 20. dubna 2016), jediná událost věnovaná oblasti datové konektivity v oblasti správy vozových parků se vrací letos v dubnu do Amsterodamu a bude ještě více než v minulých ročnících akcentovat budoucího vývoje. celý článek »

Pracovní automobily do terénu

Před zhruba dvaceti lety byl výraz „terénní automobil“ poměrně jednoznačnou definicí specifické automobilové kategorie, jasně rozlišitelné na první pohled i laikem. V polovině devadesátých let se však situace začala měnit, neboť trh postupně podléhal kouzlu SUV. Tedy aut, která jako terénní... celý článek »

Srážka s paroháčem

V zimním ročním období, kdy jsou dny krátké a cestu do zaměstnání a domů většina z nás absolvuje buď za tmy, nebo za šera, dochází na silnicích často k setkáním, kterým bychom se nejraději vyhnuli. Jde o setkání s lesní zvěří. celý článek »

Pneumatiky a legislativa

Legislativa od řidičů vyžaduje, aby byly na vozidle namontovány pneumatiky stejné konstrukce, a pokud hovoříme o pneumatikách na jedné nápravě, vyžaduje také, aby byly shodné. Proč je legislativa tak přísná? Abychom porozuměli tomuto striktnímu požadavku, musíme si blíže popsat, co představuje... celý článek »

Hon na Teslu

Vizionář, snílek, blázen, ale také špičkový a zkušený manažer a investor, to všechno může být Elon Musk. Člověk, který stál u zrodu platebního portálu Pay Pal, kosmické společnosti Space X a také automobilky Tesla, prý vystupuje velmi skromně a má také smysl pro humor. Ten ale možná trochu dochází... celý článek »

Starší, než si myslíte

Na začátku letošního roku se síť našich dálnic rozšířila o bezmála 450 kilometrů, neboť do ní byly zahrnuty i dosavadní rychlostní silnice. Jedná se tedy víceméně jen o administrativní úkon, skutečná výstavba nových kilometrů dálniční sítě probíhá o poznání pomaleji. Sama idea dálnic je mnohem... celý článek »

Hlasujte

Využijete možnosti pořídit pro svá firemní vozidla individuální registrační značky?
Ano, vnímáme to jako zajímavou možnost prezentace. 7%
 
Možná pro pana ředitele nebo členy představenstva, budou-li si to přát, jinak ne. 7%
 
Určitě ne, jména hloupých na všech sloupích.... 87%
 

Více »

V tomto čísle

  • Pracovní automobily do terénu
  • Srážka s paroháčem
  • Pneumatiky a legislativa
  • Přípravy na více frontách
  • Hon na Teslu
  • Starší, než si myslíte

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr