Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 23 | Datum: 18. říjen 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Finále Tour de Fleet již za dva dny!

Tour de Fleet 2016 se blíží svému finále. 20. října proběhne v Praze Fleet Festival Praha, jehož součástí bude i vyhlášení fleetových cen 2016. "Jsme spokojení," říká šéfredaktor časopisu FLEET Richard Plos. "Na Tour de Fleet leto zavítali zástupci tisíce firem z celé České republiky. Opět jsme posunuli problematiku firemních aut blíže jak výkonným pracovníkům, tak top manažerům. Pro obě skupiny má Tour de Fleet své opodstatnění a jasnou přidanou hodnotu - za jeden den se dozví více než za týdny shromažďování a studování materiálů."

Máte záje se zúčastnit galavečera vyhlášení ALD Automotive Fleet Awards 2016 v Top Hotelu Praha večer 20. října 2016? Pokud jste se letos účastnili Tour de Fleet a zapojili se do soutěže o osobní automobil, možná to budete právě vy, na koho padne 20. října šťastný los. Pro účast na galavečeru napište na info@ifleet.cz

Říjnové číslo časopisu  Fleet vyšlo též společně s týdeníkem Ekonom. Číslo najdete zde. Podívejte se na poslední produktové přílohy Fleetu, např. Manažerské automobily či  Zimní pneumatiky. Další produktové přílohy ke čtení zdarma  zde.

Slavnostní galavečer se blíží, o vítězích je rozhodnuto

Již za tři dny, ve čtvrtek 20. 10. 2016 proběhne slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků anket ALD Automotive Fleet Awards a Hankook Firemní auto roku. Proběhne v Top Hotelu Praha a stejně jako v předchozích ročnících bude celkem v jeho průběhu rozdáno 21 skleněných Fleetových... celý článek »

Pardubice ve fotografiích

Podívejte se na fotografie ze Dne s Fleetem v Pardubicích. celý článek »

Paragrafy a praxe

Školení řidičů. Kapitola provozu vozového parku, v některých společnostech zanedbávaná až zcela přehlížená, v jiných brána velmi vážně. Přitom jde o jeden ze základních činitelů rozhodujících o nákladovosti, ale hlavně bezpečnosti flotily. Existuje snadno dohledatelná souvislost mezi způsobem a... celý článek »

Ten, nebo tamten?

Výběr osobních aut vyvolá snad v každé firmě vlnu zájmu a někdy i nevítané iniciativy ze strany manažerů, kteří by do skladby vozového parku neměli mluvit. Pokud je třeba vybrat auta užitková, je tato aktivita většinou výrazně nižší. Jsou to auta pracovní, a ta musí být hlavně za co nejnižší cenu.... celý článek »

Není hybrid jako hybrid

Soudobý automobilový svět je nesmírně pestrý. Jak z hlediska velikostních kategorií a typů karoserie, tak z hlediska druhů pohonu. Zejména zde je změna oproti dobám, kdy prakticky všechna osobní auta jezdila prostě a jednoduše na benzín, jasně patrná. Po éře dieselů nyní nastává éra hybridní a... celý článek »

Soukromě, tedy za své?

Pro mnohé zaměstnance je možnost používat auto svého zaměstnavatele i pro soukromé cesty (ať už průběžně, nebo jednorázově třeba na zahraniční dovolenou) zajímavou zaměstnaneckou výhodou. Vzhledem k tomu, že většina společností volí možnost pořízení aut pro zaměstnance formou operativního leasingu,... celý článek »

Nové fleetové pojištění od Directu

Direct pojišťovna spustila prodej nového pojištění flotil o kterém hovoří jako o „pojištění nové generace“. Nabízí u něj nejvyšší limit až 250 milionů korun, havarijní pojištění strojů během činnosti, GAP pojištění i pro vozidla nad 3,5 tuny, či důraz na asistenci v... celý článek »

Další stanice CNG společnosti Bonett je v Hradci Králové

Skupina Bonett otevřela svou druhou stanici v Hradci Králové a devatenáctou celkově. Již brzy budou moci řidiči využívat s výhodami Bonett CNG karty také nové plnicí stanice v Plzni, Vrchlabí, Havlíčkově Brodu, Hodoníně, Náchodě a na dalších místech Prahy. celý článek »

Renault s Nissanem zřejmě ovládnou Mitsubishi

Čtvrtým největším výrobcem automobilů na světě je aliance Renault-Nissan, který má ovšem na trio největších poměrně výraznou ztrátu. Ale je možné, že ji zanedlouho výrazně sníží. Stane se tak, pokud vyjdou plány na připojení Mitsubishi coby třetího aliančního... celý článek »

FLEET zve na Fleet Day 2016 do Nitry

Slovenský magazín FLEET firemné automobily zve i manažery vozových parků v České republice k návštěvě hlavní událostí roku, kterou je Fleet Day 2016. Koná se tento čtvrtek na výstavišti Agrokomplex v Nitře. celý článek »

Úspěšný fleetový den číslo 5

Ve čtvrtek 6. října se konalo v Golf & Spa Resortu Kunětická hora další fleetové setkání v rámci seriálu Tour de Fleet 2016. Na tradiční a oblíbené místo obchodních akcí časopisu FLEET dorazilo téměř 400 hostů z řad provozovatelů vozových parků a dodavatelů z celé republiky. Pardubický Den s... celý článek »

Hlasujte

Jaké jsou ve vaší společnosti finanční limity (bez DPH) pro nákup vozidel pro vrcholový management?
nižší než 700 000 Kč 0%
 
700 000 - 900 000 Kč 0%
 
900 000 - 1 200 000 Kč 0%
 
1 200 000 - 1 500 000 Kč 0%
 
vyšší než 1,5 milionu korun 0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Paragrafy a praxe
  • Ten, nebo tamten?
  • Není hybrid jako hybrid
  • Soukromě, tedy za své?

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr