Předplatné | e-Fleet | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 10. dubna 2017 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Zlatá koruna novým partnerem Tour de Fleet

Již za 10 dnů se koná první letošní Den s Fleetem - stále se můžete přihlásit ZDE. Již nyní si také můžete objednat testovací jízdu on-line ZDE. Sledujte událost Den s Fleetem Brno na www.testujauto.cz pro další nabízené modely. Podívejte se na výběr z článků nového čísla. Číslo si můžete objednat i v elektronické podobě za zvýhodněnou cenu ZDE.

Zlatá koruna novým partnerem Tour de Fleet 2017

Novým partnerem Tour de Fleet 2017 se stala Zlatá koruna, respektovaná anketa o nejoblíbenější finanční produkty s dlouholetou tradicí. Zlatá koruna je současně i důvěryhodnou platformou pro srovnávání finančních produktů na trhu, která se těší mimořádné popularitě. celý článek »

Opel Crossland X vstupuje na český trh

Opel právě uvádí na trh kompaktní crossover Crossland X. Jeho ceny začínají, respektive budou začínat na částce 309 900 Kč, v případě využití financování vozu prostřednictvím Opel Finance bude cena o 20 000 Kč nižší. Základní provedení Selection má ve standardní výbavě například asistent pro... celý článek »

Podle Auto Palace roste zájem o alternativní pohony

Podle společnosti Auto Palace, druhého největšího prodejce automobilů u nás, roste zájem o vozy na alternativní pohon. Nejúspěšnější značkou je v tomto ohledu Mitsubishi, které v meziročním srovnání navýšilo prodeje takových vozů o 25 procent. Nárůst ale zaznamenávají i značky Škoda (CNG), Volvo... celý článek »

Která z technických automobilových inovací posledních let vám udělala největší radost a kterou vnímáte naopak jako nesmysl, nebo otravnost?

Pavel Fárek, Koordinátor vozového parku, Plzeňský Prazdroj, a.s. Jako nesmysl vnímám downsizing, který je bohužel důsledkem neustále se zpřísňujících emisních limitů, s čímž souvisí i systém start-stop. Skutečné dopady na emise obou těchto řešení v praxi jsou diskutabilní. Radost... celý článek »

Rizika plynou z chyb

Ani zkušený fleet manažer není většinou schopen zcela se vyvarovat chyb a eliminovat tak veškerá rizika, která z provozování flotily motorových vozidel plynou. Chybami ve vztahu k vozidlům se budeme zabývat v některém z příštích vydání, dnes se zaměříme zejména na chyby fleet manažerů ve vztahu k... celý článek »

Kuchařka operativního leasingu: Výběr kalkulace

Běžný pohled na nabídku možností, které operativní leasing nabízí, může věci neznalého odradit. Naráží na celou řadu pojmů, kterým ne zcela rozumí, a několik variant kalkulace. Když už máme jasno, jak budou auta využívána, jak dlouho a co všechno chceme mít ve smlouvě, musíme si udělat jasno také v... celý článek »

Hlasujte

Kdy si myslíte, že koupíte do vozového parku první elektromobil?
Pokud možno nikdy 13%
 
Za deset let 4%
 
Za pět let 13%
 
Za dva roky 13%
 
Příští rok 2%
 
Už ho máme 60%
 

Více »

V tomto čísle

  • Rizika plynou z chyb
  • Kuchařka operativního leasingu: Výběr kalkulace
  • Pokyny na cestě
  • S tradicí pádícího stanu
  • Úklid po spalování
  • Užitkové CNG v praxi

Více »

© 2017 Club91 s.r.o. | www.ifleet.cz | Odhlásit odběr