Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Domanský má největší "modrou kostku" v České republice

Domanský má největší "modrou kostku" v České republice

 
749b_cm_16

pátek, 11. ledna 2013

Dne 2. ledna 2013 zahájil v Praze provoz největší autosalon značky Peugeot v České republice: Centrum Peugeot Černý Most. Jeho majitel, společnost Domanský s.r.o., tak přidal ke svým pobočkám ve Stodůlkách, Zdibech a Kyjích již čtvrté prodejní místo...

 

Dne 2. ledna 2013 zahájil v Praze provoz největší autosalon značky Peugeot v České republice: Centrum Peugeot Černý Most. Jeho majitel, společnost Domanský s.r.o., tak přidal ke svým pobočkám ve Stodůlkách, Zdibech a Kyjích již čtvrté prodejní místo v Praze. Otevřením dalšího autosalonu chce Domanský ještě více zpřístupnit a dále zkvalitnit své služby zákazníkům.


Ve strategické lokalitě obchodní zóny Černý Most u stanice metra v Praze 9 (ul. Skorkovská) vznikla v pořadí 27. značková budova typu Blue Box. Dynamicky se rozvíjející koncesionář,společnost Domanský s.r.o., touto ambiciózní stavbou, která je současně největším prodejním místem značky Peugeot v České republice, hodlá výrazně posílit prodeje vozů a servisní zázemí Peugeot zejména v oblasti Prahy a okolí.
Přízemní prostory reprezentativního prodejního místa nazvaného Centrum Peugeot Černý Most (CPČM) jsou věnovány užitkovým vozům, zatímco rozlehlá prodejní plocha v prvním patře hostí desítky osobních vozů. Velkorysé prosvětlené prostory o výměře přes 1000 m2 jsou schopny pojmout a představit zákazníkům kompletní modelovou řadu Peugeot.


Centrum Peugeot Černý Most se zabývá obchodními a servisními aktivitami spojenými výhradně s vozy značky Peugeot. Kromě prodejního a servisního zastoupení značky nabízí také prodej ojetých vozů v rámci programu Peugeot Vyzkoušené vozy. Počet koncesionářů zapojených do tohoto programu se tak rozšiřuje na patnáct.

 

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz