iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » 150 Fabií CNG pro Státní úřad inspekce práce

150 Fabií CNG pro Státní úřad inspekce práce

 

středa, 27. března 2013

Společnost HAVEX-auto přestavěla pro Státní úřad inspekce práce 150 vozů Fabia Combi na plynový pohon. Celou zakázku financuje ŠkoFIN. Státní správa tak upevňuje svůj přístup k ekologicky šetrným technologiím.

 

ŠkoFINem dodané a společností HAVEX-auto přestavěné vozy pro Státní úřad inspekce práce budou využity k provozování mobilních kanceláří v rámci projektu „Efektivní systém rozvoje zaměstnanosti, výkonu komplexních kontrol a potírání nelegálního zaměstnávání v ČR“. Vozy jsou pro tento účel vybaveny potřebnou výpočetní technikou a mobilními plnícími stanicemi CNG.

„Úspěch v tomto výběrovém řízení potvrdil naši kompetenci v dodávkách pro státní správu. Se ŠkoFINem nás pojí dlouholetá zkušenost v oblasti financování a fleetové správy námi dodaných vozů. Stejně jako v ostatních případech jsme bezkonkurenční kvalitou a komplexností doprovodných služeb potvrdili jedinečnost naší nabídky pro zákazníka,“ říká Jiří Valeš, jednatel společnosti HAVEX-auto.

Kompletní správa vozového parku formou operativního leasingu je lídrem mezi produkty pro firemní klientelu. ŠkoFIN se postará o financování vozového parku a také o kompletní služby spojené s jeho provozem. Operativní leasing ve spojení se službami zjednoduší užívání automobilů a zároveň sníží administrativní výdaje klienta. Zároveň je splátka pro firmu plně daňově uznatelná.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz