iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Autobond bude prodávat Fordy

Autobond bude prodávat Fordy

 
ford-0

pátek, 31. května 2013

Společnost Autobond rozšíří řady dealerů značky Ford. Oficiálně to stvrdili v minulém týdnu nejvyšší zástupci českého zastoupení Ford Motor Company a Autobond Group podpisem nové dealerské smlouvy.

 

Společnost Autobond rozšíří řady dealerů značky Ford. Oficiálně to stvrdili v minulém týdnu nejvyšší zástupci českého zastoupení Ford Motor Company a Autobond Group podpisem nové dealerské smlouvy. Ford očekává od Autobondu zejména posílení své pozice v regionu Ostravy a pro splnění tohoto úkolu dokončuje jeho nový dealer rekonstrukci prostorů pro velkorysý autosalon „modrého oválu“ v Ostravě-Hrabové na Krmelínské ulici. Otevření je plánováno na 1. červenec 2013, přičemž servis, opravy a lakování karoserií, a to jak záručního tak i pozáručního charakteru, budou prováděny v přilehlém, rovněž nově zbudovaném objektu poprodejních služeb.


Poté, co Autobond v únoru ukončil spolupráci s automobilkou Opel, se tak vrací jeho portfolio na počet šesti prodávaných značek. Vedle Fordu to jsou Chevrolet, Kia, Subaru, Suzuki a Toyota. Do konce roku 2013 předpokládá společnost rozšíření svého portfolia ještě o jednu značku, a to zejména v souvislosti s budováním zbrusu nového autosalonu v Praze na Spořilově.

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz