Fleet AwardsFleet Awards Firemní auto rokuFiremní auto roku Fleet SlovenskoFleet Slovensko
 

iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Car Next má nový showroom ve Vestci u Prahy

Car Next má nový showroom ve Vestci u Prahy

 
lease-plan

úterý, 11. května 2021

Včera byl zákazníkům zpřístupněn nový showroom programu CarNext, což je platforma prodeje vozů vrácených z operativního leasingu společnosti LeasePlan.

 

Showroom je součástí celoevropské digitální platformy CarNext.com, která vedle online prodeje zahrnuje i kamenné prodejny. Areál ve Vestci, který přiléhá k jihovýchodnímu okraji hlavního města, si přitom svým ztvárněním a velikostí nezadá se značkovými autosalony pro nové vozy. „Velkou výhodou je rozloha celého areálu, v nabídce máme 300 vozidel. U příležitosti otevření nového showroomu jsme zároveň přepracovali náš web s důrazem na uživatelský komfort, přehlednost a funkčnost,“ říká Peter Škoda, ředitel CarNext v České republice.

 

Vhodná alternativa pro OSVČ a malé firmy 

Zánovní ojeté vozy jsou oblíbené nejen u privátní klientely, ale také například u OSVČ, nebo menších firem, které hledají cenově výhodná ale stále dostatečně kvalitní a spolehlivá auta. Zde mnohdy plní i benefitní roli. Nákup od leasingových společností je pro ně jednou z možností, leckdy kombinovanou i s pořízením nových vozidel. Dá se očekávat, že vzhledem k rostoucím cenám nových vozů bude zájem o takové vozy mezi menšími subjekty stoupat.

V rámci zahájení provozu ve Vestci u Prahy nabízí prodejce bonus v podobě ročního povinného ručení v ceně vozu od UNIQA pojišťovny s limity plnění 100 milionu korun jak na škody na majetku, tak na zdraví. Druhou časově limitovanou nabídkou je financování se zvýhodněným úrokem 4,9 %. Tato zvýhodnění platí pro vozy zakoupené do 9. června.

„K vozům máme veškerou dokumentaci včetně faktur za opravy. Kupující ví, že o auto bylo po celou dobu provozu řádně pečováno, protože součástí operativního leasingu je pravidelný servis i údržba a případné opravy probíhaly ve smluvních servisech. O tom všem máme doklady, zákazník si tak o voze snadno vytvoří objektivní obrázek,“ říká Peter Škoda. V CarNext tak jsou k vidění pouze vozy od prvního majitele staré méně než pět let, standardem je dvanáctiměsíční záruka. Prodejce rovněž garantuje, že počet najetých kilometrů na tachometru odpovídá skutečnosti.

 

 

 

Online prodej vzrostl

V době pandemie se osvědčila služba dodání vozu přímo k novému majiteli a tato možnost trvá. Celá procedura koupě vozidla může proběhnout na dálku a jediný pracovník, se kterým se nový majitel osobně setká, je řidič smluvní společnosti, která zajišťuje přepravu automobilů. A zatímco před vypuknutím pandemie činil podíl online prodejů na celkových objemech jen jednotky procent, nyní jsou to desítky procent. CarNext tento způsob prodeje podpořil nasazením nejnovějších technologií. Všechny vozy vystavené na webu jsou zvenku i zevnitř panoramaticky vyfoceny ve vysokém rozlišení. Při online nákupu má také zákazník možnost vrátit vůz do 14 dnů bez udání důvodu.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz