iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Dva dealeři Peugeotu otevřeli nové "Blue boxy"

Dva dealeři Peugeotu otevřeli nové "Blue boxy"

 
uloziste-old

pondělí, 15. dubna 2013

Síť dealerství Peugeotu postavených podle konceptu Blue box se v České republice rozrůstá. Další dva přibyly na Moravě, a to v Novém Jičíně a v Olomouci.

 

Dne 28. března přivítal Autosalon Svoboda v Novém Jičíně své první zákazníky v novém Blue boxu s komplexním prodejním a servisním zázemím (na úvodním snímku). Jeho provozovatel tak posílil svoji působnost v severomoravském regionu, kde vlastní ještě jeden autosalon stejného jména, a to v Hodoňovicích u Frýdku-Místku.

Za několik dnů zahájí provoz nových reprezentativních prostor také firma Artcom Group v Olomouci, v části Bystrovany. Na ploše moderního showroomu o rozloze 700 m2 budou vystaveny nové osobní a užitkové vozy Peugeot, venkovní areál je z velké části vyhrazen ojetým vozům a programu Peugeot Vyzkoušené vozy. Komplex doplňuje rozsáhlé servisní zázemí a kavárna.

Prodejní a servisní místa Peugeot vytvořená dle aktuální celosvětové specifikace označovaná jako Blue box se vyznačují specifickým designem založeným především na vnějším vzhledu s převažující modrou barvou fasády. V České republice už své dealerství podle této specifikace přestavělo nebo nově postavilo třicet koncesionářů prodejní sítě Peugeotu (budov je celkem 36).

 
uloziste-olduloziste-old
 
 
 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz