iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Hyundai Centrum Valoušek - Fleet Business Centrum Exclusive

Hyundai Centrum Valoušek - Fleet Business Centrum Exclusive

 
hyundai-0

pátek, 10. listopadu 2017

Hledáte silného Fleet partnera pro Vaši společnost? Zvažujete, kterou značku vozů pořídit a v jakém počtu? Hledáte řešení inteligentní obměny vozů? Potřebujete zajistit minimalizaci provozních nákladů a rizik spojených s provozem Vašich vozů? Dovolte nám zbavit Vás starostí s péčí o Vaše vozy a nabídnout řešení pro Váš firemní vozový park již od jednoho vozu. U nás v Hyundai Valoušek vždy najdeme to nejlepší řešení, ušité na míru přímo našim zákazníkům.

 

Již od roku 2007 vyrábí Hyundai v Nošovicích kvalitní a spolehlivé vozy, které si našli řadu firemních zákazníků jak v soukromém, tak státním sektoru. Nejen výroba alokovaná v naší zemi nás v Hyundai Centru Valoušek přesvědčila o stabilitě a spolehlivosti této značky. Pracovali jsme usilovně, svědomitě, s nadšením a nejen díky tomu je naše společnost v dealerské síti označena statusem Fleet Business Centrum Exclusive, tedy jsme schopni svým firemním zákazníkům poskytnout nadstandardní podmínky spolupráce. Hyundai Centrum Valoušek splňuje veškeré parametry silného partnera, který je schopen kompletně zabezpečit vše od financování (úvěr, leasing, operativní leasing), pojištění, přes záruční a pozáruční servis až po zpětný odkup ojetého vozu. Rozšířili jsme pro Vás autosalon v korporátním designu, dílny vybavili nejmodernějšími technologiemi a především se pyšníme týmem profesionálů, kteří jsou Vám stále k dispozici.

Za velmi atraktivní ceny nabízíme reprezentativní vozy plně vybavené vyspělými technologiemi, v moderním designu a v neposlední řadě velmi spolehlivé, což garantuje na trhu ojedinělá 5-ti letá záruka bez omezení najetých kilometrů spojená s programem permanentní mobility.

„Současným trendem jsou operativní pronájmy, které společnostem šetří nemalé finanční prostředky za provoz vozového parku“ říká Alena Mitušinová, fleet business konzultant Hyundai Valoušek. „Vždy se snažíme maximálně uspokojit požadavky našich klientů a jsme připraveni nabídnout ten nejlepší poměr cena - výkon na českém trhu.“

Pokud hledáte vozy, které budou motivovat Vaše zaměstnance, reprezentovat Vás u Vašich zákazníků, a ve kterých se bude cítit bezpečně a komfortně, neváhejte kontaktovat Hyundai Valoušek. Ráda bych Vám touto cestou nabídla možnost NEZÁVAZNĚ vyzkoušet modely značky Hyundai přímo ve Vaší společnosti, a přesvědčit se tak o jejich kvalitě. Společně s naším oddělením pro firemní zákazníky jsme Vám kdykoliv k dispozici pro další případné otázky a sjednání zkušební jízdy.

Komerční prezentace

 
hyundai-0
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz