iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Jarní kampaň Toyoty nabízí výhodné služby

Jarní kampaň Toyoty nabízí výhodné služby

 
servis-0

čtvrtek, 5. dubna 2018

Až do 29. června probíhá u všech servisů značky Toyota jarní servisní kampaň. Zákazníci mohou využít výhodné nabídky na čištění a dezinfekci klimatizační jednotky a regeneraci chladicího média. Připraveny jsou i nabídky zvýhodněného nákupu originálního příslušenství či nákupu letních pneumatik, ke kterému získají měření geometrie zdarma.

 

Co všechno tedy jarní servisní akce Toyoty nabízí?

 

Čištění a dezinfekce klimatizace a ventilace včetně doplňkového servisu

Za cenu 300 Kč je k dipozici kompletní čištění klimatizačního a ventilačního systému; diagnostika stavu akumulátoru pomocí testeru; kontrola množství provozních kapalin a za příplatek i jejich doplnění na předepsané množství; vizuální kontrola stavu a těsnosti chladicí soustavy a stavu řemene vodního čerpadla; kontrola funkce ostřikovačů a případné seřízení trysek; kontrola funkce vnějšího osvětlení a na závěr také kontrola stavu pneumatik včetně rezervy a nastavení na předepsaný tlak.

 

Regenerace chladicího média klimatizace

V rámci jarní servisní kampaně provede servis regeneraci chladicího média klimatizace a doplnění chladicího média klimatizační soustavy za zvýhodněnou cenu 600 Kč. Navíc mohou zákazníci  využít akční nabídku na nové klimatizační filtry, které zachycují nečistoty ze vzduchu a pomáhají redukovat škodlivé látky a pachy uvnitř vozidla.

 

K letním pneumatikám měření geometrie zdarma

Ke každému nákupu čtyř letních pneumatik získají zákazníci měření geometrie zdarma, včetně vyhotovení výsledného protokolu z měření.

 

Originální příslušenství se slevou 

Vybrané originální příslušenství Toyota si mohou zájemci pořídit během jarní kampaně se slevou 25 procent. Nabídka obsahuje například střešní nosiče či střešní zavazadlové boxy, střešní a zadní nosiče kol, plastovou rohož zavazadlového prostoru  či sortiment textilních a velurových koberců.

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 

Mimořádná vydání

Tour de Fleet 2019 - registrace

Den s Fleetem 2018Pardubice

Newsletter

Archiv
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz