iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » O zákazníky LeasePlanu se bude nově starat Jan Malý

O zákazníky LeasePlanu se bude nově starat Jan Malý

 
leasing-0

pondělí, 3. února 2014

Společnost LeasePlan má nového vedoucího oddělení péče o zákazníky. Stal se jím Jan Malý (37) který přichází ze společnosti PricewaterhouseCoopers. Jan Malý bude mít na starosti týmy key account manažerů a klientských pracovníků společnosti. Zaměří se na další zkvalitnění vztahů se zákazníky, růst firemní flotily a rozvoj poskytovaných služeb.

 

Ve funkci Jan Malý nahrazuje Jakuba Kostrbu, který povede nově vzniklé oddělení a obchodní aktivity LeasePlanu zaměřené na malé a střední firmy.

Posledních šest let působil Jan Malý v české pobočce poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers, kde vedl tým zaměřený na konzultační služby určené především pro zákazníky z oblasti automobilového průmyslu, leasingu a dalších souvisejících služeb. Pod jeho vedením tým realizoval řadu úspěšných projektů pro významné klienty v České republice, na Slovensku a v Nizozemí. Předtím strávil dva roky na manažerské pozici v Melbourne, kde vedl projekty pro dva největší australské bankovní domy.

Jan Malý vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, část studií uskutečnil na základě uděleného stipendia v Nizozemí na Erasmus University Rotterdam. Je certifikovaný Project Manager Professional (PMP), držitel certifikací FCCA (Chartered Certified Accountant) a Six Sigma Green Belt.

Napsal: redakce

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz