iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Opel dodá GSK celkem sedmdesát pět insignií

Opel dodá GSK celkem sedmdesát pět insignií

 
opel-0

čtvrtek, 2. ledna 2014

Opel zvítězil ve výběrovém řízení na vozový park 75 firemních automobilů pro českou pobočku společnosti Glaxo SmithKline, která je jednou z největších farmaceutických firem světa. Před několika dny si zástupci GSK převzali prvních 35 vozů Opel Insignia, v příštím roce to pak bude dalších cca 40 insignií.

 

„Vítězství v každém tendru nás velmi těší, ale na úspěch u firmy GSK jsme pyšní dvojnásob – podařilo se nám totiž zvítězit u klienta, který až dosud řadu let používal vozy značky Ford,“ říká Pavel Šilha, generální ředitel českého a slovenského zastoupení automobilky Opel.

„O vítězství Opelu rozhodly především ekonomické argumenty, jako jsou pořizovací cena a celkové provozní náklady. Osobně ale oceňuji i design Insignie a věřím, že našim zaměstnancům poskytne také vysoký komfort při jejich každodenních cestách autem,“ uvedla ing. Dagmar Wittmayerová, Business Improvement Manager společnosti GSK.

 

Na snímku: Ing. Dagmar Wittmayerová, Business Improvement Manager společnosti GSK, přebírá klíčky pro první insignie od Pavla Šilhy, generálního ředitele českého a slovenského zastoupení automobilky Opel

Napsal: redakce

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz